Far Cry 6 dodaje skrzyżowanie Stranger Things i możesz zagrać w tę ogromną grę z otwartym światem za darmo | Gry | rozrywka

Far Cry 6 to ogromna strzelanka z otwartym światem, dostępna za darmo przez kilka następnych dni. Ogromną strzelankę firmy Ubisoft można pobrać i grać na PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i PC. Bezpłatny okres próbny trwa od teraz do wieczora 27 marca. Jeśli jesteś fanem Stranger Things, istnieje dodatkowa zachęta, ponieważ możesz wypróbować nową crossoverową misję zatytułowaną „The Vanishing”.

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do zawartości Stranger Things, po prostu ukończ misję edukacyjną w Isla Santuario i otwórz obóz partyzancki.

Ubisoft wyjaśnia: „Kiedy dotrzesz do obozu partyzanckiego, otrzymasz telefon od Juana i pojawi się tytuł zadania „ZNIKNIĘCIE”. Dostęp do tego zadania można również uzyskać, wybierając DZIENNIK > HISTORIE YARANA”.

W The Vanishing wejdziesz do pokręconej wersji Yara, inspirowanej grą Upside-Down, w której Yarans znika i nikt nie jest bezpieczny – nawet Chorizo.

„Twoim zadaniem jest odszukanie psiego przyjaciela Libertada i dowiedzenie się, co stało się z zaginionym Yaranem”.

Z dobrych wieści nie ma żadnych dodatkowych wymagań, aby uzyskać dostęp do darmowej wersji próbnej na PlayStation, chociaż użytkownicy Xbox będą musieli wykupić abonament Gold.

Możesz także zagrać w dwuosobową grę kooperacyjną ze znajomym lub za pomocą systemu dobierania graczy.

Tryb szczęścia jest dostępny dla dwóch graczy w dowolnym momencie gry.Możesz grać ze znajomym lub korzystać z crowdmakingu.

„Jeśli zostaniesz zaproszony do dołączenia do sesji gracza, który jest w trybie współpracy, możesz pominąć otwarcie obozu partyzanckiego, akceptując jego zaproszenie po samouczku”.

Akcja Far Cry 6 toczy się na tropikalnej wyspie pod rządami krwawego dyktatora.

„Witamy w Yara, tropikalnym raju zamrożonym w czasie. Jako dyktator Yarry, Anton Castillo jest zdecydowany przywrócić swój naród do jego dawnej świetności wszelkimi sposobami, a jego syn, Diego, podąża jego krwawymi śladami.

READ  Budowa rezydencji Jeffa Bezosa w Beverly Hills została wstrzymana

Ich represyjne rządy wywołały rewolucję.

Far Cry 6 zawiera również ekscytującą przepustkę sezonową, zawierającą kultowych wrogów z poprzednich gier z serii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.