Firma Colombia AG opublikowała wstępny test toksykologiczny przeprowadzony przez Taylora Hawkinsa

Przeprowadzono badanie toksykologiczne moczu Hawkinsa i znaleziono 10 substancji, w tym THC, trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne, benzodiazepiny i opioidy.

„Narodowy Instytut Medycyny Sądowej kontynuuje badania medyczne, aby znaleźć pełne wyjaśnienie wydarzeń, które doprowadziły do ​​śmierci Taylora Hawkinsa”, a biuro prokuratora generalnego będzie nadal badać przyczynę jego śmierci „w odpowiednim czasie” – dodała. .

zespół ogłosić wiadomości Hawkins zmarł w oświadczeniu w piątek, na krótko przed ich ustawieniem na scenie podczas festiwalu muzycznego w Bogocie.

Przyczyna śmierci nie została ujawniona.

„Rodzina Foo Fighters została zdruzgotana tragiczną i nagłą utratą naszego ukochanego Taylora Hawkinsa. Jego muzyczny duch i zaraźliwy śmiech pozostaną z nami na zawsze” – powiedział zespół na Twitterze. „Nasze myśli są z jego żoną, dziećmi i rodziną i prosimy, aby ich prywatność była traktowana z najwyższym szacunkiem w tym niewyobrażalnie trudnym czasie”.

9-letni fan Foo Fighters musiał spotkać się i zagrać w Taylor Hawkins, zaledwie trzy dni przed śmiercią
Piątkowy występ zespołu został odwołany, gdy fani zaczęli się gromadzić, jeden z uczestników festiwalu Powiedział CNN.

Świece zostały później umieszczone na głównej scenie na czuwanie Hawkinsa, a na ekranach pięciu festiwalowych scen pojawiła się wiadomość „Taylor Hawkins Pour Semper”, co można przetłumaczyć jako „Taylor Hawkins Forever”.

Wiadomość o śmierci Hawkinsa pojawiła się również dzień po tym, jak zespół ogłosił, że 3 kwietnia wystąpi na scenie podczas rozdania nagród Grammy w Las Vegas.

Hawkins miał 50 lat.

CNN skontaktowało się z przedstawicielami Hawkins w celu uzyskania dalszych komentarzy.

READ  Cała załoga „Next Generation” pojawi się w trzecim sezonie „Star Trek: Picard”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.