Firmy zajmujące się kubeczkami menstruacyjnymi chwaliły The Last of Us za koncentrację na produkcie

Ekskluzywny

'ostatni z nas’

Chwalony przez firmy zajmujące się kubeczkami menstruacyjnymi…

Wyróżnienie odcinka zajęłoby dużo czasu!!!

„The Last of Us” nie tylko zdobył ogromne oceny w telewizji i szum, ale teraz otrzymuje pochwały od producentów kubków menstruacyjnych za promocję produktu i zwiększenie sprzedaży.

Nie ma tu większych spoilerów, ale jeśli przegapiłeś odcinek z zeszłego tygodnia… nie widziałeś, jak główna bohaterka, Ellie, dostaje swój puchar okresowy. Na początku Ellie, która urodziła się w postapokaliptycznym świecie, wydaje się trochę zdezorientowana, ale potem zaczyna się ekscytować, gdy zdaje sobie sprawę, co to jest… mówiąc „fuj” z uśmiechem na twarzy.

Podczas gdy scena toczyła się w szybkim tempie, fani zabrali się do internetu, aby uczcić znaczenie wysuwania na pierwszy plan zdrowia kobiet i pochwalić się alternatywą wielokrotnego użytku dla tamponów i podpasek.

Przedstawiciel firmy The Flex Co., która produkuje kubeczki menstruacyjne, powiedział TMZ, że zaobserwowali 400% wzrost sprzedaży w ciągu dwóch dni po odcinku wyemitowanym w HBO, co świadczy o „niezrównanej sile mediów w usuwaniu piętna”.

W Cora Life, innym producencie kubeczków menstruacyjnych, przedstawiciel mówi, że jest zachwycony, widząc, jak zrównoważony produkt do pielęgnacji menstruacyjnej staje się tak głośną dostawą… zaobserwowali również wzrost zamówień.

Warto zauważyć, że „Last of Us” nie przedstawia konkretnej marki, ale wyraźnie zwraca na nią uwagę konsumentów.

Przedstawienie kubeczka menstruacyjnego w The Last of Us w tym tygodniu… Oto, co chcielibyśmy zobaczyć

– Emma Keith (@emma_ckeith) 20 lutego 2023 r


Lena Cup również zyskuje więcej wyświetleń – przedstawiciel mówi, że rynek został „pobudzony” przez okrzyki HBO i wszyscy mają nadzieję, że scena wróci do normy, gdy podaruje się kubeczki menstruacyjne.Podczas gdy ludzie z Cora Life twierdzą, że niektórzy widzowie mogą nie wiedzieć, czym jest kubeczek menstruacyjny… teraz wiedzą, co czyni tę scenę jeszcze potężniejszą.
READ  Billie Joe Armstrong mówi, że rezygnuje z amerykańskiego obywatelstwa z powodu orzeczenia aborcyjnego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.