Flash będzie miał szczęście, jeśli w ten weekend zajmie trzecie miejsce w kasie

Oto krótka lista słów i zwrotów, których nie chcesz, aby pojawiały się w artykułach z drugiego tygodnia tego wielkiego i drogiego filmu o superbohaterach w kinach: „Katastrofa”. „Ponad 70-procentowy spadek”. „przygnębiony.” I oczywiście,Morbius-Whisky. „

Jednak taki właśnie los go czeka światło W ten weekend, gdy wyniki kasowe z piątku wieczorem potwierdziły wczesne prognozy, że speedster Barry Allen miał zamiar ścigać się prosto z urwiska w drugi weekend na rynku – nie jeden z tych, które wybaczają. zwariowane Melodie– Stylizowane rampy, które dają ci minutę na uniesienie się w powietrzu, zanim uderzy cię rzeczywistość; Nie, ten frajer odpada.

W szczególności oczekuje się, że film Warner Bros. będzie następny. Superbohaterowie zajmują trzecie miejsce pod względem sprzedaży w ten weekend, za całym Pixarem rasistowski— który znacznie lepiej trzyma się publiczności, pomimo słabego weekendu otwarcia — podobnie jak Sony przez werset pająkateraz w czwarty weekend. W rzeczywistości, błysk Możesz nawet mieć trudności z lądowaniem trzecibiorąc pod uwagę, że nowa komedia Jennifer Lawrence Bez urazy Działa lepiej niż oczekiwano i znowu błysk Robi trochę gorzej.

W szczególności film o superbohaterach Andy’ego Muschiettiego to (dla każdego THR) ma przynieść w ten weekend około 15 milionów dolarów, co oznacza spadek o co najmniej 70 procent w ciągu jednego tygodnia. To jest na tyle złe, że poruszyło hollywoodzkiego dziennikarza Matthew Bellone zauważyć To światło Teraz zmienia się w haniebny tytuł „Najgorszy spadek kasowy filmu o superbohaterach w tym stuleciu” z, jak zgadłeś, Sony Morbius. (Który spadł z 39 milionów dolarów do 10 milionów dolarów w ciągu jednego tygodnia, kiedy otworzył się na wiele memów, ale kilka biletów zostało wyprzedanych w kwietniu ubiegłego roku).

Jedyna srebrna podszewka dla Warner Bros. – utknęli w kiepskiej sytuacji, kiedy musieli promować film byłego reżimu DC Films, który przybył z ogromnym bagażem z kreatywnego i PR-owego punktu widzenia, który obecnie jest przerzucany, jeśli chodzi o utrzymanie widowni – czy film wykonuje trochę najlepsze na arenie międzynarodowej; 99 milionów dolarów w weekend otwarcia, w tym 13 milionów dolarów z Chin, oznacza, że ​​film za 200 milionów dolarów może przynajmniej nie przynosić strat.

READ  Alec Baldwin przeprowadzi wywiad z Woodym Allenem na Instagramie na żywo | Film

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.