George Kittle miał nierealistyczną ucieczkę z D Seahawks po dwóch połowach TD

George Kittle kocha jedną rzecz w piłce nożnej bardziej niż cokolwiek innego, a 49ers dokonali tego wyczynu dwukrotnie w czwartkowy wieczór podczas swojego ważnego meczu. przeciwko Seattle Seahawks w polu światła.

„W piłce nożnej nie ma czegoś takiego jak bycie szeroko otwartym, ponieważ nie zdarza się to często” – powiedział Kettle dziennikarzom po wygranej 21-13 w San Francisco. Zdobył tytuł NFC West.

Kittle zdobył dwa z trzech punktów 49ers tego wieczoru dzięki finezji ze strony trenera Kyle’a Shanahana i dwóm doskonałym asystom. Od początkującego rozgrywającego Brocka Purdy’ego. Ale ucieczka Kittle’a od bocznych obrońców Seahawks podczas dwóch meczów była chyba bardziej imponująca.

Pierwsze przyłożenie 49ers obejmowało coś, co Shanahan nazwał grą „hollywoodzką”, a wynik pierwszej kwarty z 28 jardów nie mógł być wykonany perfekcyjnie przez wszystkich zaangażowanych.

Jaka była pierwsza myśl Keitela, gdy usłyszał czwartkowe Hollywood Call?

— W dół, za każdym razem — powiedział Czajnik. … Kiedy Kyle o coś prosi i wiesz, że dostaniesz piłkę, spróbuj namówić go do istnienia. Więc musisz powiedzieć „Lądowanie”, wyobraź to sobie.

„W rzeczywistości było idealnie”.

Fałszywa lewa strona Birdie, a potem sfałszowana prawa, zmusiły wszystkich obrońców Seattle do oczyszczenia rozgrywającego, pozostawiając Kettle – który tylko udawał blokującego w grze – szeroko otwartego na przyłożenie.

Shanahan pochwalił nagrodzony Oscarem występ Kettle’a po meczu, a trener zwrócił uwagę na jedną zmianę, którą 49ers wprowadzili w meczu przeciwko Los Angeles Rams w 2018 roku. obecnie.

READ  Osiem zostało eksmitowanych po dzikiej bójce między Seattle Mariners a Los Angeles Angels

„Sztuka nazywa się Hollywood, ponieważ Keitel ma wykonywać dobrą robotę aktorską” – powiedział Shanahan. „Zrobiliśmy to w przeszłości, kiedy upadł, więc naprawdę o nim zapomnieli. Czasami myślę, że jest to bardzo oczywiste, kiedy jest na dole. …

„Wykonał dobrą robotę, grając bez przewracania się, a my mieliśmy odpowiedni wygląd”.

Po swoim drugim przyłożeniu w meczu w trzeciej kwarcie Kittle ponownie był szeroko otwarty i złapał 54-jardowe podanie od Purdy’ego do domu.

I po raz drugi jego oderwanie było niesamowite.

Dwupunktowy mecz Kettle’a był trzecim w jego karierze, w którym stracił dwa lub więcej goli – z których dwa padły w tym sezonie.

Jego wielka noc umieściła go również w księdze rekordów 49ers, odnotowując najwięcej meczów z przyłożeniem 25 jardów lub więcej w sezonie przez gracza z San Francisco od czasu, gdy Terrell Owens złapał parę w 2001 roku.

Związane z: Bossa wyjaśnia, dlaczego kontrowersyjna surowa kara ma sens

I jest ich więcej.

Przyłożenie Kittle’a na 54 jardach było również najdłuższym w NFL w tym sezonie, a jego 5082 jardy odbierające w tym sezonie uczyniły go dziewiątym zawodnikiem 49ers i trzecim tight endem w historii franczyzy, który zanotował co najmniej 5000 jardów w swojej karierze.

wąski koniec Naprawdę jest wyjątkowym graczem Z piłką w dłoniach i bez, a według Next Generation Stats, jego 714 jardów oczekiwanego złapania od 2018 roku prześladuje tylko jednego innego gracza NFL — kolegę z 49ers Deebo Samuela (773).

Życzę ci dobrej nocy – i kariery – szeroko otwartego Czajnika.

READ  Kawakami: Nowe umowy The Warriors Jordan Poole i Andrew Wiggins i ich znaczenie dla Draymonda Greena

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.