Geraldo Rivera z Fox News mówi, że został wyrzucony z The Five

Reporter Longtime News, Geraldo Rivera, powiedział w środę, że został oficjalnie odwołany jako najczęściej oglądany program w sieci kablowej, a przyszły tydzień będzie ostatnim regularnym programem w telewizji kablowej. piątka.

„Dzień dobry, to oficjalne, jestem poza @TheFive. Mój ostatni występ w programie to czwartek i piątek 29 i 30 czerwca” – Rivera ćwierkanie.

„To była świetna trasa i doceniam, że mam taką możliwość. Bycie outsiderem nie zawsze jest łatwe. W tej chwili wciąż jestem reporterem” – dodał złowieszczo.

Ogłoszenie Rivery o zwolnieniu z programu późnym popołudniem pojawia się miesiąc po tym, jak zabrał się na Twittera, aby narzekać na swój wygląd piątka Zacząłem się wysychać.

Na początku maja skarżył się, że został „odwołany” z nadchodzących transmisji programu, dodając, że był „pewien, że był dobry powód”, zanim zapowiedział, że wróci później w tym miesiącu. Nastąpiło rzekome odwołanie piątka Współgospodarz Greg Gutfeld, z którym Rivera często toczył waśnie, kpił z weterana Foxa za krytykę Tuckera Carlsona po zwolnieniu przez sieć prawicowej gwiazdy.

Podczas gdy informator Fox News w tamtym czasie spekulował dla The Daily Beast, że częste starcia Rivery z Gutfeldem mogły odegrać rolę w zmniejszonych występach Rivery, inne źródła sieciowe stwierdziły, że Rivera nigdy nie był w kalendarzu serialu.

Na początku zeszłego roku, wraz z współpracownikami Fox News, Jessicą Tarlov i Haroldem Fordem Jr., Rivera został mianowany jednym ze stałych „liberalnych” współgospodarzy programu piątka. Trio zostało wybrane do przejęcia władzy po długoletnim członku komisji Juanie Williamsie, który kilka miesięcy wcześniej opuścił mandat liberałów. Źródła powiedziały The Daily Beast, że Gutfeld, który regularnie angażuje się w gorące debaty na antenie z Williamsem, popchnął progresywnego komentatora programu.

Niezależnie od tego, czy Gutfeld odegrał rolę w odsunięciu Rivery na bok, jasne jest, że Rivera stawał się coraz bardziej nieobecny na planszy serialu w ostatnich miesiącach. Według przeszukania tekstu, Rivera nie działał piątka Od 24 maja pojawił się tylko kilka razy, odkąd po raz pierwszy publicznie wyraził swoje niezadowolenie z „odwołania”.

READ  Proces Gwyneth Paltrow na żywo: Ofiara wypadku narciarskiego Terry Sanderson mówi, że nie może cieszyć się degustacją wina

Fox News i Rivera nie odpowiedziały natychmiast na prośby o komentarz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.