Giants Notatki: Koledzy z drużyny Lamont Wade Jr. zdobywa swoje piąte zwycięstwo z rzędu

SAN FRANCISCO — Najwyraźniejszym jak dotąd sygnałem, że Giants przestali grać, nie był jeden z ich własnych graczy, ale przeciwnik. Nawet Paul Goldschmidt nie może ich teraz spowolnić.

Goldschmidt uderzył kolegów z drużyny w swoim 29. i 39. biegu u siebie przeciwko Giants wcześnie, ale Anthony Disclavany i skład zlekceważyli ich. Giants wygrali 7-3, przedłużając swoją passę do pięciu meczów i osiągając 11-13 po koszmarnym początku kwietnia.

Po raz dziewiąty w ciągu 14 dni Giganci zmierzyli się z leworęcznym, ale byli bardziej skłonni pójść do Stephena Matza niż przez większą część miesiąca. Mitch Hanegger przykuł całą uwagę w poniedziałek, ale Austin Slater – główny pałkarz z lewego pola – również wrócił, osiągając bazę w swoich pierwszych trzech występach w środę.

Singiel RBI Slatera w czwartej został podłączony wkrótce po homerze LaMonte Wade Jr. Giants zrobili sobie przerwę w późniejszej serii, kiedy piłka Wilmera Floresa za dwa auty spadła na środek. Widząc nowe życie, Giants objęli prowadzenie na dzikim boisku, a Flores zbrukał je trafieniem z dwóch przejazdów w siódmej.

Blokady były potrzebne, ponieważ kardynałowie zebrali się w dziewiątym. Załadowali bazy Goldschmidta, ale Camilo Doval zmusił go do ostatecznej podwójnej gry.

Lewy Rycerz Lamonty

Mike Yastrzemski spóźnił się ze składu ze względu na ciasną drużynę, co dało Wade’owi rzadki start przeciwko leworęcznemu miotaczowi. Skorzystał z tego.

Wade rozbił obciążnik w play-offach gości w czwartej, wprowadzając Giants na szachownicę przeciwko Matzowi. Homer był pierwszym w swojej karierze przeciwko leworęcznemu miotaczowi.

W nocy Wade miał średnią 0,112 przeciwko leworęcznym miotaczom, w tym dwa trafienia w 11 uderzeniach at-bat w tym sezonie. Biorąc pod uwagę jakość jego wczesnych występów na płytach, nie ma powodu, aby liczby pozostały tak niskie. Być może środowy swing był początkiem czegoś nowego.

READ  Eliminując Cavs, Knicks udowodnili, że potrafią wytrzymać cios za ciosem

Własność to własność

Wyjście Blake’a Sabola uniemożliwiło Goldschmidtowi bycie gwiazdą we wtorek, kiedy pojechał w dwóch przejazdach w ósmym miejscu, aby na krótko wyprzedzić kardynałów. Po dniu nic go nie spowalniało.

Goldschmidt wykonał swoje pierwsze dwa uderzenia i czterokrotnie dotarł do bazy. Ponieważ Max Muncie był tak dobry w Oracle Park w ostatnich latach, wciąż ma długą drogę do przebycia, aby osiągnąć dominację Goldschmidta.

Wieloletnia gwiazda Diamondbacks i Cardinals ma 0,970 OPS w 157 meczach w karierze przeciwko Giants, z 30 homerami i 107 RBI. W 2022 roku, jako MVP National League, Goldschmidt odnotował 0,981 OPS, 35 homerów i 115 RBI w 151 meczach. Zasadniczo przez ostatnie 13 lat był MVP sezonu przeciwko Giants, choć biorąc pod uwagę, jak czasami potrafi dominować, jedyną niespodzianką może być to, że liczby nie są wcale trudniejsze.

Skwierczący Sabol

W noc po tym, jak opuścił homera, Sabol uderzył leworęcznego dwóch pałkarzy i uderzył dwa pałkarze na szybkiej piłce z prędkością 101 mil na godzinę. Ukradł również swoją drugą bazę w sezonie i wykonał doskonały rzut na drugie miejsce, aby złapać biegacza.

Sabol wygląda jak niedoszły opiekun i nagle Giganci czują się o wiele lepiej w swojej grupie małych łowców. 303 przed kontuzją pachwiny i kiedy Giants musieli dodać łapacza do swojego składu taksówek, Ricardo Genoves otrzymał wezwanie od Gary’ego Sancheza za jego dobrą pracę w Triple-A.

Podczas środowego meczu Giants ogłosili awans byłego starszego startera Patricka Baileya do Triple-A. 400 procent bazowych i dwa homery w 14 meczach Double-A i jest postrzegany jako bardzo gotowy do ligi defensywnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.