Giganci kontra

East Rutherford – Jalen Hurts zadbał o to, by zła pogoda nie wpłynęła na ofensywę Philadelphia Eagles w pierwszych 30 minutach. Hurts rzucił dwa podania w pierwszej połowie – jedno do DeVonty Smitha i jedno do AJ Browna – gdy Eagles utrzymali prowadzenie 24:7 nad New York Giants.

Filadelfia strzeliła gola w pierwszych trzech posiadłościach i objęła prowadzenie 21-0, a Smith zapewnił fajerwerki w podaniu. Na czwartym i siódmym miejscu z 41-jardowej linii Giants, Hurts rzucił piłkę prawą linią boczną, po czym Smith przeskoczył Juliana Love’a – który grał na piłce – i zdobył przyłożenie w Filadelfii. 14-0. Giants wykonali nielegalne kopnięcie z kropli podczas próby puntu po uzyskanym posiadaniu, dając Eagles piłkę na 33-jardowej linii Nowego Jorku.

W grze po tym, jak kopnięcie zostało nielegalnie rzucone, Hurts znalazł Browna na przyłożenie z 33 jardów, co dało Eagles prowadzenie 21-0. Brown zdobył swoje 10. przyłożenie w tym roku, stając się pierwszym graczem Eagles, który miał dwucyfrowe przyłożenia w sezonie od czasu Jeremy’ego McClaina w 2014 roku. Brown i Miles Sanders, którzy mają dwa szybkie przyłożenia w meczu, to pierwszy duet Eagles mieć 10 przyłożeń w pośpiechu i 10 przyłożeń odbierających w sezonie od czasu Ricky’ego Wattersa i Irvinga Fryera w 1996 roku.

Giants uniknęli wykluczenia w pierwszej połowie dzięki zablokowanemu puntowi Elersona Smitha, który dał im krótkie pole tuż za czerwoną strefą. Daniel Jones znalazł Isaiaha Hodginsa, który pod koniec drugiej kwarty prowadził 21-7.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi aktualizacjami i analizami z NFC East Stadium Showdown, śledźcie blog na żywo poniżej!