Ginny Thomas naciskała na dyrektora naczelnego Trumpa, by pokonał referendum w 2020 roku.

Według tekstu pani Thomas miała kontakt z Jaredem Kushnerem, zięciem i doradcą byłego prezydenta. Sidney Powell, prawnik doradzający kampaniom Trumpa, ujawnia szalone zasady dotyczące oszustw wyborczych. Na przykład 13 listopada Trump dodał panią Powell do listy tweetów swoich prawników. Tego samego dnia pani Thomas wezwała pana Meadowsa do wsparcia pani Powell i zwróciła się do „Jareda”, aby to zrobić: „Wysłałem e-mail, który wysłałem do Jareda na yr gmail”, napisał. . „Sydney Powell i wzmocniona integracja pomogą kawalerii przybyć, zdemaskować oszustwo i uratować Stany Zjednoczone”.

Niektórzy z innych prawników Prezydenta, pani Gdy Powell zaczął się wycofywać, pani Thomas ostrzegła pana Meadowsa, aby nie „podstępował” przed „arystokracją”.

W wymianie tekstów po wyborach powiedział, że Meadow każe mi posłuchać Steve’a Bisenicka, byłego doradcy Departamentu Stanu, który pojawił się w informacjach Alexa Jonesa, między innymi masakra w szkole w Sandy Hook była działalnością pod fałszywą flagą.

Cytował też język krążący na platformach pro-Trump, mówiąc: Teraz i w nadchodzących dniach będę mieszkał na statkach w GITMO, aby stanąć przed sądami wojskowymi za zdradę stanu. Dodał: „Mam nadzieję, że to prawda”.

Pani Thomas i pan Meadows od wielu lat są podobnie myślącymi sojusznikami i wręczył jej nagrodę na spotkaniu konserwatystów w 2019 roku. Chociaż Thomas zwróciła się już do prezydenta, doradcy Białego Domu twierdzą, że jego wpływy wzrosły, odkąd Trump mianował pana Meadowsa na stanowisko dyrektora naczelnego. W marcu 2020 r..

Pan Meadows nie współpracuje już z zespołem; Pan. Adwokat Meadows, George J. Dervilliger III nie odpowiedział od razu na prośby o komentarz. Ani pani Thomas, ani Sąd Najwyższy nie. Pan. Dervilliger, panie Twierdził, że Trump współpracował na tyle, na ile mógł, nie naruszając jego przywilejów wykonawczych, i że pan. Meadows wytoczyła przed panelem pozew, domagając się orzeczenia sądu w celu ustalenia ważności tych zastawów przywileju wykonawczego. . Inni kwestionujący kapelanów panelu w sądzie to John Eastman, konserwatywny prawnik i były sekretarz sędziego Thomasa, który został oskarżony o odrzucenie głosów Kolegium Wyborczego na prezydenta Bidena. Napisał notatkę, twierdząc, że Pence miał władzę. Obie sprawy zakończą się w Sądzie Najwyższym.

READ  Dzienne lokalne przypadki COVID w Chinach są trzy razy wyższe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.