Głodny niedźwiedź porywa z werandy Chick-fil-A rodzinie z Florydy

Głodny czarny niedźwiedź nabrał otuchy hasłem Chick-fil-A „Eat Mor Chikin” i zatrzasnął dostawę obiadu dla rodziny z Florydy z frontowej werandy.

Nagranie z kamery dzwonka do drzwi pokazuje wielkiego, podstępnego czarnego niedźwiedzia, który wędruje po okolicy Dom w hrabstwie Seminole na Florydziei wąchania ich dekoracji Świętego Mikołaja przed rozdaniem paczki z 30 bryłkami kurczaka i frytkami Chick-fil-A.

Na nagraniu z monitoringu domu słychać, jak właściciel domu wyjaśnia, że ​​​​Big Bear szukał nuggetsów z kurczaka i swojego przyjaciela, ale zostawił sałatkę w plastikowej torbie.

Kamera uchwyciła bardzo podstępnego i głodnego niedźwiedzia, który właśnie jadł kolację Chick-fil-A, która właśnie została dostarczona do domu rodziny w centralnej Florydzie.
(Lis 35)

Fotograf z Florydy uchwycił czaplę lecącą z małym aligatorem: „Właściwe miejsce we właściwym czasie”

Właściciel domu, Paul Newman, powiedział to na nagraniu z domowej kamery bezpieczeństwa.

po rozmowie Charakterystyczna czerwona torba Chick-fil-A Z rodzinnego ganku ogromny czarny niedźwiedź wysunął się z powrotem w ciemność.

„Czy ci faceci nie powinni hibernować zamiast kraść nasze jedzenie???” Żona Newmana żartowała na Facebooku.

Nagranie z kamery dzwonka do drzwi pokazuje czarnego niedźwiedzia wędrującego do domu mężczyzny w hrabstwie Seminole, mijając torbę 30 kawałków nuggetsów z kurczaka i frytek, które zamówił w Chick-fil-A.

Nagranie z kamery dzwonka do drzwi pokazuje czarnego niedźwiedzia wędrującego do domu mężczyzny w hrabstwie Seminole, mijając torbę 30 kawałków nuggetsów z kurczaka i frytek, które zamówił w Chick-fil-A.
(Lis 35)

„Kara dożywocia”: matka adwokata z Florydy szczegółowo opisuje spisek morderstwa do wynajęcia.

Inny film opublikowany przez rodzinę pokazuje śmieci pozostawione na podwórku Newmana po tym, jak niedźwiedź zjadł posiłek z kawałkami kurczaka.

Ryby i dzika przyroda na Florydzie raporty Dostępność pożywienia dla niedźwiedzi czarnych jest niska w miesiącach zimowych, nawet na Florydzie.

Stanowa populacja niedźwiedzia czarnego liczy około 4000 osobników – dwa z największych niedźwiedzi w 2015 roku w hrabstwie Seminole ważyły ​​740 funtów i 760 funtów. Oviedo nazywa hrabstwo Seminole „krajem niedźwiedzi” ze względu na dużą liczbę czarnych niedźwiedzi na tym obszarze.

READ  Założyciel Archegos Bill Huang i dyrektor finansowy zostali oskarżeni o oszustwa związane z papierami wartościowymi

Kliknij tutaj, aby przejść do aplikacji FOX NEWS

Urzędnicy proszą mieszkańców o zgłaszanie wszelkich obserwacji niedźwiedzi do Fish and Wildlife pod numer 352-732-1225.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.