Google Chrome zyskuje łatwiejsze opcje dostosowywania dzięki nowej aktualizacji

Za każdym razem, gdy otwierasz nową kartę w istniejącej wersji Chrome, w prawym dolnym rogu okna pojawia się dymek o nazwie „Dostosuj Chrome”. Jest tam od lat, ale teraz Google usprawnia ten proces Zamiast karty zajmującej całe okno przeglądarki, opcje dostosowywania Chrome pojawiają się na pasku bocznym, zapewniając znacznie lepszy widok nowych wykopalisk przeglądarki, zanim je zatwierdzisz.

Oprócz wyboru kolorów zobaczysz tutaj również opcję aktualizacji motywów Chrome – jest to znacznie bardziej usprawniony interfejs niż wcześniej oferowana przez firmę. Spójrz:

To mnie bardzo cieszy.
Obraz: Google

To samo menu pozwala wybierać spośród kilku zestawów motywów, w tym nowych z grafiką Google zamówioną przez artystów z Azji i Pacyfiku, LGBTQ +, rdzennych Amerykanów, Latynosów i Czarnych, podobnie jak Google zrobiło to w przeszłości z Google Doodle który pojawia się na stronie głównej Google. Masz problem z podjęciem decyzji w temacie? Jest przełącznik, który zmienia go codziennie.

Równie łatwo zmieniaj motywy.
Obraz: Google

Nadal możesz pobierać motywy z Sklep internetowy Google’a Jeśli ci się spodoba – nadal istnieje niezliczona liczba motywów stworzonych przez społeczność, które oferują niestandardowe grafiki w powiązanych kolorach przeglądarki.

READ  Turnieje Pokémon Zezwalaj Legendarnym Pokémonom na mecze rankingowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.