Google Pixel Watch błyszczy w nowym oficjalnym filmie pokazującym jego wygląd

TL; DR

  • Google opublikował oficjalny film pokazujący Pixel Watch pod każdym kątem.
  • Potwierdzono, że smartwatch jest wyposażony w ochronę Gorilla Glass.
  • Lepiej też przyjrzymy się koronce, niektórym tarczom zegarka i autorskiemu mechanizmowi mocowania paska.

Pierwsza premiera Google inteligentny zegarek To już tylko kilka dni i chociaż już to widzieliśmy dzięki renderom, które wcześniej udostępniła firma, jest jeszcze jedna szansa, aby sprawdzić to z bliska w nowym oficjalnym filmie.

Pixel Watch pojawia się w całej okazałości w najnowszej promocji Google prezentującej jego projekt. Jego okrągły ekran owija się z tyłu, gdzie widzimy markę Gorilla Glass. Tak więc Corning z pewnością wykonał ochronę szkła zegarka. Chociaż nie jest jasne, czy tył jest pokryty szkłem, czy nie.

Po prawej stronie zegarka Pixel Watch znajduje się unikalny przycisk i koronka. Wcześniej myśleliśmy, że z boku będą dwa przyciski, ale teraz najwyraźniej tak nie jest. Film potwierdza również, że korona się obraca, więc prawdopodobnie będzie działał jako fizyczny przycisk nawigacyjny, podobnie jak korona w Apple Watch.

W innym miejscu przyjrzymy się lepiej systemowi ogniw bransoletki. Specjalna opaska wydaje się zamykać na tarczy ruchem obrotowym. W filmie pojawia się również kilka statycznych i animowanych tarcz zegarka, w tym jedna z logo Fitbit. Potwierdzono już, że Google jest oficjalny Strona odtwarzania pikseli Niektóre funkcje smartwatcha wymagają konta Fitbit i aplikacji Fitbit. Nie jesteśmy pewni, jak to działa od niedawna Fitbit Potwierdzony Wycofała swoje rachunki.

Niestety, Google nie ujawnia zbyt wiele na temat materiałów użytych w konstrukcji Pixel Watcha ani tego, czy ma on oficjalną ocenę wytrzymałości. słuchać Sałatka z Androidem 6 października, aby uzyskać wszystkie szczegóły dotyczące smartwatcha i wszystkich innych nowych urządzeń, które Google uruchomi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.