Grałem w 4 Hours Of God of War Ragnarok i oni byli solidni jak skała

Kratos jedzie saniami przez śnieżycę, podczas gdy wiedźma podskakuje i atakuje go mieczem.

obrazek: Playstation / Sony Santa Monica

Po latach szumu i zwiastunównastępny wpis w Bóg wojny Franczyza w końcu pojawi się 9 listopada Bóg wojny RagnarokNa PS4 i PS5 w przyszłym miesiącu grałem w grę do recenzji. I choć nie mogę o wszystkim mówić, mogę podzielić się wczesnymi wrażeniami z pierwszych kilku godzin. To głównie dobre wieści, takie jak Ragnarok Gra się jak świetna gra z 2018 roku Bóg wojny. Ale jestem trochę zaniepokojony równowagą między narracją a akcją w tej wyczekiwanej kontynuacji.

Podstawowe ustawienie Raganork Czy to: około trzy lata po tym, jak Kratos i jego syn wyruszyli na dziką przygodę w Oryginalna gra 2018Trafiają do śmiertelnej i przerażającej zimy, która prawdopodobnie zakończy się w Raganorku, zwanym Apokalipsą. Okazało się, że syn Kratosa, Atreus, był pół-olbrzymem w ostatnim meczu i jest w rzeczywistości Lokim. Poszukiwanie odpowiedzi przez Atreusa powoduje w końcu pewne problemy i problemy z zaufaniem między Kratosem a nim, zmuszając duet (i współczesnego szefa, Mimira) do kolejnej przygody w świecie mobilności.

Kratos stoi przed wielkim potworem z wielkim toporem.

zrzut ekranu: Playstation / Sony Santa Monica

Po pierwsze dobra wiadomość! Jeśli podobała Ci się ta ostatnia gra i jej bitwy, z przyjemnością o tym usłyszysz Ragnarok jest czymś więcej. Więc tak, rzucanie siekierą i przywoływanie jej jak Thora z filmów Marvela jest wciąż niesamowite i jest niesamowite. I tym razem zaczynasz od ognistych i kultowych Ostrzy Chaosu, która była grą z późnego otwarcia w 2018 Bóg wojny. Teraz te sekwencyjne miecze, które zadebiutowały w klasycznych grach God of War z ery PS2, są od razu tylko częścią twojego zestawu narzędzi, dzięki czemu łamigłówki i walki stają się bardziej złożone.

Na przykład jedna zagadka polegała na zamrożeniu grzejników podczas używania ostrzy do rozbijania metalowych drzwi w celu kontrolowania przepływu wody, co pozwoliło mi zakręcić dużym kołem i ruszyć do przodu. Po raz kolejny zostałem zaatakowany przez wrogów z lodowymi tarczami, które blokowały wszelkie obrażenia, dopóki nie spaliłem go ognistymi ostrzami. Ale nadal mogłem używać swojego topora, aby posiekać mniejszych wrogów, więc walka stała się tańcem między dwiema broniami.

doceniam sposób Bóg wojny Ragnarok Szybko zaczynasz mieszać wrogów i elementy układanki, zmuszając cię do przełączania się między zaufanym czekanem a ognistymi mieczami. W pierwszych godzinach meczu nic nie było zbyt trudne, ale też nie nudziłem się nawet na wirtualnym poziomie trudności. Podobnie walki z bossami na początku gry są wystarczająco trudne, aby zachować czujność, ale nie tak trudne, aby stanowić przeszkodę dla większości graczy. Są to również jedne z najfajniejszych kawałków pierwszych kilku godzin, a walka między Kratosem a wielkim niedźwiedziem jest jedną z moich ulubionych.

Kratos stoi w śniegu przed swoim małym drewnianym domkiem.

zrzut ekranu: Playstation / Sony Santa Monica

Jednak niektórzy mogą być zirytowani otwarciem gry, które jest dość powolne. Na zewnątrz ekscytujące i chaotyczne sanie do ucieczki na początku RagnarokGodziny otwarcia gry są bardzo ciekawe i pełne narracji. To są dobre rzeczy, a pisanie i aktorstwo nadal robią wrażenie, jak w 2018 roku. Ragnarok Nie udaje, że ostatni mecz się nie odbył, co dało Kratosowi więcej chwil, w których mógł być czuły lub opiekuńczy. Tymczasem Atreus zachowuje idealną równowagę między wściekłym nastolatkiem a poważnym młodym mężczyzną. Jednak nawet jeśli całe pisanie i aktorstwo były świetne na początku, wydaje się, że dzieje się to zbyt często i nie jest wystarczająco cięte. Podejrzewam, że coraz więcej niecierpliwych graczy będzie się zastanawiać, kiedy znowu ruszą toporem we wczesnych godzinach. Och, i bądź przygotowany na smutne chwile z udziałem zwierząt. Tak, otwieram Ragnarok Trochę wpadki.

Na szczęście, gdy wszystko znów się układa —- po bardzo Zacięta walka z bardzo silna osoba–Ragnarok W stanie najwyższej gotowości, niektóre niebezpieczeństwa są szybko przygotowywane na następną przygodę. Jestem naprawdę podekscytowany, widząc, jak się sprawy mają po tych godzinach otwarcia, zwłaszcza, że ​​gra zaczyna pokazywać, jak Atreus może już nie potrzebować swojego taty, a Kratos nie radzi sobie zbyt dobrze. Po obejrzeniu, jak zbliżają się do siebie w ostatniej grze, niektórzy mogą być sfrustrowani, widząc, jak znowu zaczynają dryfować, ale uwielbiam to. W końcu Atreus jest teraz nastolatkiem, więc następnym logicznym krokiem w podróży ojca Kratosa powinno być radzenie sobie z marudnym nastolatkiem. Powodzenia, Kratosie.

Więcej będę miał do powiedzenia w mojej pełnej recenzji Bóg wojny, ale na razie, po kilku godzinach, jestem zdecydowanie podekscytowany, aby zobaczyć więcej i zagrać. Moja wczesna krytyka wielu scen filmowych wydaje się zanikać, gdy wchodzę głębiej Ragnarok, podczas gdy walki są nadal chłodne i ciężkie. jeśli Ragnarok Może pozostać przy lądowaniu i dojść do satysfakcjonującego wniosku, który może stać się czymś wyjątkowym dla posiadaczy PlayStation, gdy pełna gra zostanie wydana 9 listopada na PS4 i PS5.

READ  Zespół Sonic słucha reakcji Frontiers, chce wznieść serię na „wyższe wyżyny”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.