Gran Turismo 7 na PS5 i PS4 jest offline przez cały dzień

Aktualizacja: Od ostatniego połączenia Polyphony Digital minęło ponad 12 godzin, a w grę nadal nie można grać bez aktualizacji od dewelopera.


Oryginalna historia: I właśnie dlatego, przyjaciele, doświadczenia tylko online nie są dobre! Wstrzymywaliśmy ten artykuł przez większość dnia, spodziewając się Polyphony Digital Gran Turismo 7 Natychmiast z powrotem online – ale już prawie dziesięć godzin, a zawodnik, którego fani niedawno zapłacili za 69,99 GBP / 69,99 USD, nadal jest praktycznie nie do zagrania ze względu na wydłużony okres konserwacji, który nigdy się nie kończy.

Adres został dziś odebrany offline przez zaplanowana konserwacja, o czym japoński deweloper poinformował graczy z wyprzedzeniem. Oczekiwano, że zajmie to tylko około godziny i miało zbiegać się z ostatnim Aktualizacja do Gran Turismo 7. Wkrótce potem opublikował aktualizację: „Z powodu problemu z aktualizacją 1.07 przedłużymy okres konserwacji serwera”.

Rzecznik dodał: „Powiadomimy wszystkich tak szybko, jak to możliwe, gdy prawdopodobnie zostanie to zakończone. Przepraszamy za niedogodności i prosimy o cierpliwość podczas pracy nad rozwiązaniem problemu”. Zostało to opublikowane około dziesięć godzin temu, w momencie publikacji tego artykułu, i nadal nie ma wskazania, kiedy gra będzie grywalna.

To nie był dobry dzień dla Gran Turismo 7, biorąc pod uwagę wszystkie rzeczy, takie jak Patch zmodyfikował niektóre nagrody za wyścigi, co doprowadziło do silnej reakcji na mikrotransakcje obecne w grze. To naprawdę szkoda, ponieważ kierowca symulatora od czasu premiery rozwija się na wyższym poziomie, a fani lubią elementy z produktem. A teraz przedłużające się przerwy w dostawie i niektóre niepotrzebne poprawki mogą podważyć całą tę dobrą wolę.

READ  Wyciek Galaxy Z Flip 4 prezentuje bardzo znajomy składany wygląd

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.