Grizzlies przegrali Za Moranta (ramię) w pierwszym meczu z Lakers

Tima McMahonaPisarz personelu ESPN2 minuty czytania

Za Morant opuścił boisko z powodu kontuzji ręki

Gwiazda Grizzlies, Ja Morant, opuścił mecz na początku meczu 1 przeciwko Lakersom po kontuzji ręki w czwartej kwarcie.

MEMPHIS – Grizzlies to supergwiazda Ja Morant krzyczał w agonii, gdy opuszczał boisko, trzymając się za prawe ramię w połowie czwartej kwarty niedzielnego meczu 1 przeciwko Los Angeles Lakers.

Memphis przegrało czterema meczami, gdy Morant odszedł, przegrywając 128-112, a Lakers zamknęli mecz z wynikiem 23-11 po tym, jak Memphis straciło pierwsze posiadanie.

Morant grał z tą ręką przywiązaną w wyniku kontuzji odniesionej w ostatnim tygodniu sezonu zasadniczego. Gdy w czwartej kwarcie pozostało 5:48, wielki człowiek Lakers, Anthony Davis, upadł po szarży i ponownie zranił się w rękę, gdy uderzyła w kort. Morant próbował zaatakować kosz i wykończyć Davisa, ale został ukarany faulem ofensywnym.

Po kilku sekundach leżenia na podłodze Morant wstał i natychmiast przebiegł obok ławki Grizzlies do szatni. Morant nosił bardziej wyszukany czarny bandaż na prawym ramieniu, kiedy wrócił na ławkę Grizzlies, ale nie wrócił do gry.

Morant nie został wymieniony w raporcie kontuzji Grizzlies. Trener Taylor Jenkins powiedział, że Morant nie będzie ograniczany przez ból ramienia.

Memphis zmierzy się z Lakers w meczu 2 w środę wieczorem.

READ  Fox News przeprasza sędziego nadzorującego sprawę Dominion: „To było nieporozumienie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.