Gry wideo Steam Batman są w ogromnej sprzedaży za mniej niż 5 USD

Wiele popularnych gier wideo Batman na Steam zostało obniżonych do mniej niż 5 USD. Podczas gdy tytuły Batmana pojawiały się na wielu platformach przez dziesięciolecia, dopiero w ciągu ostatnich dziesięciu do piętnastu lat wydawca WB Games zaczął wydawać kilka naprawdę uznanych gier związanych z Mrocznym Rycerzem. A jeśli nigdy nie grałeś w żadną z tych gier lub po prostu chcesz dodać je do swojej biblioteki Steam, teraz może być dobry moment na ruch.

Dostępne przez Gry GreenmanaKlucze Steam dla wielu ukochanych gier Batmana są teraz znacznie zmniejszone. W sumie w ramach tej sprzedaży jest dziewięć tytułów Batmana, w tym cała seria Batman Arkham. Aby dostosować się do trylogii Arkham firmy Rocksteady, Początki Batmana „Arkham i rozdzielił Arkham Origins Blackgate Również objęte tą sprzedażą. Wirtualna rzeczywistość Batman: Arkham VR jest również częścią tej promocji.

Poza serią Arkham, częścią tej wyprzedaży są również trzy pozycje, które składają się na serię LEGO Batman. oryginalny lego Batmana Po raz pierwszy została wydana w 2008 roku, a następnie w 2012 roku ukazała się kontynuacja i trzecia część w 2014 roku. Chociaż Batman jest tytułową postacią w każdym tytule gry, obie są Lego Batman 2 i Lego Batman 3 złożył wielu innych bohaterów i złoczyńców DC poza tymi, którzy pochodzą z Gotham City.

Podsumowując, każda wymieniona tutaj gra jest dostępna za jedyne 3,75 USD, co stanowi co najmniej 80% zniżki. Jeśli chcesz kupić wszystkie te gry, Green Man Gaming ma kilka pakietów, w których możesz również szukać po niższych kosztach. Na przykład oba Azyl Arkham i Miasto Arkham Można je mieć w jednym zestawie za 4,50 USD.

Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie gry z Batmanem objęte tą wyprzedażą, załącz pełną listę wraz ze zwiastunami każdej z nich.

READ  Fortnite pozwany za taniec przez choreografa do Biebera, J.Lo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.