Gwiazda Lilo i Stitch, Chris Sanders, powraca w remake’u Disneya – The Hollywood Reporter

Chris Sanders jest w trakcie ostatnich negocjacji w sprawie podkładania głosu Stitchowi w filmie aktorskim Disneya Lilo i StitchI Reporter z Hollywood uczyć się.

Tia Carrere, która pierwotnie użyczyła głosu Nani w pierwszym filmie, zagra także nowo utworzoną panią Kekua, a Amy Hill zagra nową postać o imieniu Tito.

Sanders, który wraz z Deanem DeBloisem napisał i wyreżyserował oryginalny film, użyczył głosu kreaturze, którego również stworzył w 2002 roku. Lilo i StitchObok Lilo i Stich: seria (2003-2006). Od lat mówi się, że Sanders wraca do Stitch, ale w wywiadzie z 2022 r Drut SYFYPowiedział, że studio nie kontaktowało się z nim oficjalnie.

Nowicjusz Maya Kealoha gra Lilo, a Sydney Elizabeth Agudong gra Nani. Kahiau Machado został obsadzony w roli Davida Kaweny w zeszłym tygodniu, ale od tego czasu został ponownie obsadzony przez Kaipot Dudoit. Podczas procesu weryfikacji Disneya to były posty, w których aktor używał rasistowskich obelg eksponowane w mediach społecznościowych. Casting Machado nie został oficjalnie potwierdzony przez Disneya.

Zach Galifianakis dołączył do obsady w lutym jako Jumba, a Billy Magnussen jako Blakely i Courtney B. Vance jako Cobra Bubbles uzupełnili obsadę.

Dean Fleischer Camp, twórca nominowanego do Oscara niezależnego ulubieńca i najlepszego filmu animowanego Marcel pocisk z butami, reżyseruje remake, który ma być główną premierą na Disney+. Produkcja oficjalnie odbywa się na Hawajach.

Hawajska historia opowiada o więzi powstałej między samotną ludzką dziewczyną o imieniu Lilo i podobnym do psa kosmitą o imieniu Stitch, który został genetycznie zmodyfikowany, by był siłą zniszczenia. Kiedy wścibscy pracownicy socjalni i ścigający kosmici pukają do drzwi, ta dwójka łączy wspólne poczucie rodziny i wygrywania dnia.

Chris Kekanyokalani Bright napisał scenariusz do adaptacji.

Produkują Dan Lin i Jonathan Erich z Rideback. Ryan Halperin z Rideback jest producentem wykonawczym wraz z Tomem Peltzmanem. Zespół kreatywny składa się ze scenografa Todda Cherniewskiego (Obi-Wan KenobiI Star Trek: Picard); Operator zdjęć Nigel Block (Nieznośny ciężar ogromnego talentu) i druga jednostka DP (Władca Pierścieni potroić, martwy basen); Kierownik ds. efektów wizualnych Craig Hammack (Czarna Pantera: Wakanda na zawszeI Czarna panteraI Kraina jutra); i projektantka mody Wendy Chuck (O SchmidcieI NebraskaI Wnuki).

READ  Oddział Michel aresztowany za napaść domową

Oryginalny film został wydany w 2002 roku i był wielkim hitem, przynosząc ponad 273 miliony dolarów dochodu na całym świecie przy budżecie wynoszącym 80 milionów dolarów. Był także nominowany do nagrody dla najlepszego filmu animowanego na 75. ceremonii rozdania Oscarów .

Sanders reprezentuje WME i Lichtera Grossmana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.