Gwiazda Los Angeles Angels Shohei Ohtani na okładce MLB the Show 22

Spektakl toczy się w czasie Sho.

Supergwiazda Los Angeles Angels Shohei Ohtani uświetni okładkę gry wideo Sony MLB the Show 22 po swoim historycznym sezonie 2021. Ohtani przeszedł do historii, stając się pierwszym azjatyckim sportowcem, który pojawił się na okładce gry wideo w Stanach Zjednoczonych, skupiającej się na czterech głównych dyscyplinach sportowych.

Ohtani został również pierwszym członkiem zespołu Aniołów, który pojawił się na okładce baseballowej gry wideo.

„Byłem bardzo podekscytowany tą możliwością i faktycznie się spełniło” – powiedział Ohtani przez tłumacza ESPN. „Ta gra ma długą historię. Jest to jedna z niewielu gier baseballowych, która tu była, więc sprawia, że ​​chcę być lepszy na boisku i sprostać szumowi”.

Sezon 2021 Ohtani został formalnie uznany za „istotny historycznie”, kiedy otrzymał rzadką nagrodę komisarza za osiągnięcia historyczne poza sezonem, stając się pierwszym dwukierunkowym graczem w historii MLB z ponad 10 osobami korzystającymi z domu, 20 skradzionymi bazami, rejestrując 100 strajków i ponad 10 pitching występy. Ohtani zdobył również nagrodę MVP, stając się pierwszym graczem w historii ligi, który został All-Star zarówno jako miotacz, jak i uderzający, kończąc sezon z wynikiem 0,257 / 0,372 / 0,592 z 46 osobami korzystającymi z domów, 100 RBI i 4,9 bWAR jako hitter podczas liczenia 3,18 ERA, 1,09 WHIP, 156 strajków w 130⅓ innings, rekord 9-2 i 4,1 bWAR jako miotacz.

27-letni Ohtani mówi, że ma nadzieję, że jego obecność na okładce pomoże przyciągnąć fanów do sportu.

„Jest kilka rodzajów fanów” – powiedział Ohtani. „Jestem pewien, że są fani, którzy uwielbiają grać w gry wideo, ale w rzeczywistości nie oglądają gry. Wręcz przeciwnie, ludzie, którzy oglądają grę, ale nie grają w gry wideo. … popularność i dają przykład dla tych, którzy oglądają grę. Sony i San Diego Studios, idą inną drogą, tworząc grę wideo, starając się, aby gra była popularna w ten sposób. To dobra kombinacja, próbując zwiększyć popularność z powrotem. jako całość. ”

READ  Kontrakty terminowe Dow Jones: Spadek ropy naftowej, gdy Biden uwalnia główne rezerwy strategiczne

Ohtani powiedział, że został „zaszczycony” byciem pierwszym azjatyckim sportowcem na okładce The Show.

„Wiem, że na pewno jest wielu Azjatów, którzy mnie jeszcze nie znają” – powiedział Ohtani. „Mam nadzieję, że będąc na okładce The Show, pokażesz moje nazwisko tym ludziom, którzy mnie jeszcze nie znają”.

Gwiazdy okładki MLB The Show zawierały Miguel Cabrera, Josh DonaldsonAdrian Gonzalez, Bryce Harper, Ken Griffey Jr., Ryan Howard, Aaron sędzia, Joe Mauer, Andrzeja McCutchena, David Ortiz, Dustin Pedroia, Yasiel Puig, David Wright, Javier Báez i Fernando Tatis Jr.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.