Gwiazda Teda Lasso, Hannah Waddingham, jest gospodarzem specjalnego muzycznego święta Apple

Hannah Waddingham, nagrodzona Emmy aktorka, najbardziej znana z roli Rebeki Wilton Teda Lassoma zorganizować świąteczny program muzyczny w Apple TV Plus później tego roku. Hannah Waddingham: Dom na Boże Narodzenie Zostanie nagrany na żywo przed publicznością w londyńskim Coliseum, a Waddingham wykona świąteczne klasyki i instrumentalne hity wraz z big bandem i kilkoma „specjalnymi gośćmi-niespodziankami”.

Wielkie premiery o tematyce świątecznej stały się czymś w rodzaju tradycji Apple w ostatnich latach. W zeszłym roku wystartował Streamer KrzepkiI Klasyczna powieść Charlesa Dickensa Kolęda W rolach głównych Ryan Reynolds i Will Ferrell. Boże Narodzenie Dom Jest produkowany przez Done + Dusted, a reżyseruje zdobywca nagrody BAFTA, Hamish Hamilton. (Done + Dusted i Hamilton wcześniej współpracowali z Apple w 2020 roku Magiczna oferta urodzinowa Mariah Carey.) Waddingham będzie także producentem wykonawczym projektu wraz z Katy Mullan, Moirą Ross, Rajem Kapoorem i Nickiem Todisco.

Waddingham ma duże doświadczenie w śpiewie i teatrze muzycznym. Nominowana do nagrody Oliviera gwiazda trzykrotnie wystąpiła w musicalach, m.in Czarnoksiężnik z krainy Oz, Andrew Lloyda Webbera Piękna graI Monty Pythona spamowanie. Jest także współgospodarzem Wielkiego Finału Konkursu Piosenki Eurowizji 2023, który odbędzie się 13 maja.

Apple TV Plus nie podał daty premiery oferty specjalnej. Nie jest również jasne, czy program będzie transmitowany na żywo w serwisie streamingowym, ponieważ w komunikacie prasowym napisano tylko, że „fani na całym świecie” będą mogli oglądać uroczystości. Wysłaliśmy e-mail do Apple w celu uzyskania wyjaśnień i zaktualizujemy ten artykuł, jeśli otrzymamy odpowiedź.

READ  Recenzja: Ojciec John Misty oczarowuje nas jako Cole Porter na LSD w „Chlo”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.