Gwiazda „West Side Story” Rachel Ziegler mówi, że nie została zaproszona na Oskary Nowości

Historia po zachodniej stronie gwiazda Rachel Ziegler Skomentował w mediach społecznościowych, że nie otrzymał zaproszenia na Oskary jeszcze w tym miesiącu.

W niedzielę 20-letnia aktorka obraca się opublikować Seria zdjęć na jej osobistym koncie na Instagramie wraz z podpisem „Miałeś dobry kwartał”. W sekcji komentarzy jeden z użytkowników napisał: „Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co założy na wieczór Oscara”. Ziegler odpowiedział bezpośrednio tej osobie, pisząc: „Nie jestem do tego zaproszony w dresach i flanelowej koleżance”.

94. rozdanie Oscarów odbędzie się 27 marca, a gospodarzami będą Regina Hall, Amy Schumer i Wanda Sykes.

Każdy kandydat i kandydat otrzymuje parę biletów. Pozostałe wejściówki pochodzą z przydziału danego studia, choć Akademia często nie znajduje dodatkowych wejściówek dla VIP-ów, którzy chcą uczestniczyć.

Ziegler wyjaśniła, zauważając, że próbowała zdobyć bilet i podzielić się swoją dumą z projektu. „Wszyscy myślałem, próbowałem wszystkiego, ale wydaje się, że tak się nie dzieje :”) Zamierzam zakorzenić historię mojej kanapy z West Side i będę dumny z pracy, którą wykonaliśmy tak niestrudzenie 3 lata temu . „

Steven Spielberg Historia po zachodniej stronie Rywalizuj o najlepsze zdjęcie w kategorii, która obejmuje moc psa A kuda. Film otrzymał sześć innych nominacji, w tym za najlepszą reżyserię i najlepszą aktorkę drugoplanową dla Ariany Debus. Chociaż Ziggler nie była nominowana do Oscara, zdobyła Złoty Glob za rolę Marii.

Zegler, który obecnie strzela do Marka Webba Królewna Śnieżka W Londynie dla Disneya – to samo studio, które dystrybuowało Historia po zachodniej stronie Kontynuowała: „Mam nadzieję, że w ostatniej chwili wydarzy się cud i będę mogła osobiście świętować nasz film, ale hej, tak to czasem bywa, jak sądzę”.

Odnosząc się do licznych komentarzy wyrażających zdziwienie, Ziegler pisał dalej na ten temat: „Dziękuję za cały szok i oburzenie – ja też jestem rozczarowany. Ale nie ma problemu. Bardzo dumny z naszego filmu”.

READ  Podsumowanie 5. odcinka 10. sezonu „New Amsterdam”. [Spoiler] plony

Hollywoodzki reporter Skontaktowała się z przedstawicielem Zieglera, Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej oraz Disneya.

Poniżej użytkownik Twittera zrobił zrzut ekranu komentarza Zegler na Instagramie w odpowiedzi na jej twierdzenie, że nie została zaproszona na Oskary.

W niedzielne popołudnie Ziegler zabrała się do Twittera, aby podziękować swoim fanom za wsparcie i wyjaśnić, że rozumie, że „dużo pracy” wymaga produkcji filmowych i rozdania nagród.

Napisała: „O mój Boże! Doceniam całe wsparcie, naprawdę je doceniam. Żyjemy w tak niespotykanych czasach i dużo pracy wkłada się za kulisy, aby uczynić magię filmu. Dotyczy to filmu produkcje (takie jak ta, którą mam szczęście kręcić). Obecnie w Londynie)…”

W kolejnym tweecie Ziegler zakończyła swoje zdanie: „…i nagrody są podobne.

Jeden dzień na raz Weź udział w pokazie i z moją miłością Twórca Gloria Calderon-Kellett napisała na Twitterze w odpowiedzi:

14:53: Aktualizacja wraz z kontynuacją tweetów Zieglera.

16:10: Zaktualizuj z tweetem Glorii Calderon-Kellett.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.