Halo Infinite Fan otrzymuje tryb współpracy na podzielonym ekranie na Xbox One

a nieskończona aura Gracz otrzymał tryb współpracy na podzielonym ekranie, aby pracować na starym Xbox One „VCR” wydanym w 2013 roku. Halo to jedna z pierwszych serii współpracy i to jest część tego, co sprawiło, że Xbox był tak wyjątkowy, gdy został wprowadzony po raz pierwszy. To była świetna historia z niesamowitą grą sandbox, w którą wielu ludzi mogło grać razem. Z biegiem czasu tylko się poprawiło, ponieważ gry Halo rozszerzyły się, dodając więcej graczy, zadania online i nie tylko. Jednak podzielony ekran jest nadal funkcją bliską i bliską ludzkim sercom, mimo że nie jest tak dobrze obsługiwana, jak kiedyś. po, po Halo 5 Wydany bez systemu dzielonego ekranu w trybie kooperacji, 343 obiecywał dzielić ekran we wszystkich przyszłych grach FPS Halo, ale… nie okazało się to prawdą.

W zeszłym tygodniu zlikwidowano 343 branże nieskończona auraWspólny podzielony ekran Mówiąc o nadchodzącej premierze gry w trybie współpracy. Fani byli wściekli i nie mogli zrozumieć, dlaczego taka funkcja została usunięta, zwłaszcza po obiecaniu. Niektórzy spekulują, że mogły wystąpić pewne przeszkody techniczne, ale jeden gracz udowodnił, że praca na podzielonym ekranie może działać nawet na najstarszym Xboksie One na rynku. kurtuazja Błąd odkryty przez HaloCreationUżytkownik Twittera, KatsuyatheFuuk, opublikował film, na którym grają w grę kooperacyjną w stylu oryginalnej konsoli Xbox One. Kiedy gra trafia do otwartego świata, ma pewne problemy z FPS, ale nic istotnego, ponieważ nie jest to oficjalna/ukończona wersja trybu kooperacji na podzielonym ekranie. Oczywiście te nowe typy wysłały fanów do odcinka i doprowadziły tylko do większego zamieszania ze strony społeczności.

Czas pokaże, czy wystarczająco dużo gniewu zmotywuje 343 Industries do zmiany zdania. Zespół zauważył, że przeniósł swoje priorytety na inne projekty w studiu, wycinając podzielony ekran. Może być szansa na jego powrót w następnym meczu Halo, ale ten ruch sprawia, że ​​wydaje się to mniej prawdopodobne.

Co sądzisz o decyzji 343 o zniesieniu funkcji podzielonego ekranu? Daj znać w komentarzach lub napisz TwitterCade_Onder.

READ  Zdjęcia z Call of Duty i Modern Warfare 2 z 2024 roku wyciekły do ​​sieci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.