Harmonogram rozgrywek w kręgle 2022, wyniki play-offów futbolu amerykańskiego, aktualizacje na żywo: Boise State vs. Północny Teksas we Frisco Bowl

Futbol uniwersytecki trwa, gdy po sezonie 2022 rozpoczyna się lawina meczów, które będą stanowić fascynujące obchody roku w tym sporcie. Wydarzenie rozpoczęło się w piątek, 16 grudnia i będzie kontynuowane przez cały czas trwania rozgrywek College Football Playoff National Championship w poniedziałek, 9 stycznia, kiedy to zdobędziemy koronę mistrzów kraju na sezon 2022.

Bowl Season rozpoczął się w piątek dwoma meczami posezonowymi, które nie zawiodły, gdy UAB pokonało Miami (OH) w Bahamas Bowl, aby rozpocząć uroczystości, podczas gdy Troy stłumił UTSA w Cure Bowl, w którym doszło do pojedynku między dwoma mistrzami konferencji. Była to jednak gra tylko we dwoje. Sobotni harmonogram jest znacznie bardziej wypełniony sześcioma grami w piłkę z beczki dla fanów futbolu uniwersyteckiego.

Wszystko zaczyna się w sobotę wcześnie od meczu Fenway Bowl, kiedy Louisville zmierzy się z Cincinnati. Następnie emocjonujące starcie między Florydą a numerem 14 w stanie Oregon zajmuje centralne miejsce w Las Vegas Bowl, podczas gdy stany Waszyngton i Fresno walczą w Los Angeles Bowl. Na zakończenie wieczoru BYU walczyło ze SMU w New Mexico Bowl, a Boise State walczyło z północnym Teksasem we Frisco Bowl, a pomiędzy nimi odbył się pojedynek South Miss vs. Rice w LendingTree Bowl.

Oprócz meczów piłkarskich FBS, Deion Sanders poprowadzi swój ostatni mecz w Jackson State przed wyjazdem do Kolorado, gdzie Tygrysy zmierzą się z NC Central w Celebration Bowl.

CBS Sports będzie tu codziennie z najnowszymi wynikami, najważniejszymi wydarzeniami i najważniejszymi wydarzeniami z całego sezonu Bowl. Sprawdź poniższą tabelę i przewijaj dalej, aby zobaczyć aktualizacje z każdej gry, gdy skończysz. Wszystkie czasy są orientalne

Mecze piłkarskie: wyniki meczów w college’u, terminarz

Sobota 17 grudnia

Miska FenwayaLouisville 24, Cincinnati 7 – podsumowanie
Miska uroczystości: NC Central 41, Jackson State 34 (OT)
Bal w Las Vegas: nr 14 Oregon State 30, Floryda 3 – podsumowanie
Miska Los AngelesFresno Stan 29 Stan Waszyngton 6 – podsumowanie
Pożyczająca miska na drzewo: Miss Southern 38, Ryż 24- podsumowanie
Miska z Nowego Meksyku: BYU 24, SMU 23 – podsumowanie
Miska FreskBoise State vs Północny Teksas – ESPN – GameTracker

READ  Kansas City Royals Dyrektor Straży Pożarnej Mike Matheny

Sprawdź te…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.