HBO Max „Minx” został odwołany pomimo przedłużenia drugiego sezonu

figlarka„w HBO Makschociaż oferta była Został przedłużony na drugi sezon z powrotem w maju.

Według źródeł serial przygotowywał się do zakończenia produkcji drugiego sezonu, kiedy Warner Bros. zdecydował się nakręcić serial. Discovery anulowało program w ramach ostatniego ruchu cięcia kosztów. Podobno pierwszy sezon jest poza HBO Max, a producent Lionsgate Television planuje sprzedawać serial w innych punktach sprzedaży.

„Cieszyliśmy się dobrą współpracą z HBO Max i ściśle współpracujemy, aby znaleźć nową szansę dla Minx, aby zarówno nowi, jak i obecni widzowie mogli kontynuować tę podróż z nami” – powiedział Lionsgate w oświadczeniu.

Akcja Minx rozgrywa się w latach 70. XX wieku w Los Angeles. Serial koncentruje się na Joyce (Ophelia Lovibond), opisanej jako „poważna młoda feministka, która łączy siły z tanim wydawcą (Jake Johnson), aby stworzyć pierwszy erotyczny magazyn dla kobiet”. W obsadzie są także Edara Victor, Jessica Lowe, Lennon Parham, Michael Angarano i Oscar Montoya. Seria została dobrze przyjęta po premierze, a pierwszy sezon uzyskał 97% krytycznej oceny w serwisie Rotten Tomatoes .

Oprócz tworzenia serialu Ellen Rapoport jest showrunnerką i producentem wykonawczym. Paul Feig i Dan Magnante są producentami wykonawczymi dla Feigco Entertainment. Ben Carlin i Rachel Lee Goldenberg również wyreżyserowali produkcję, a Goldenberg wyreżyserował pilota. Johnson jest współproducentem wykonawczym. Lionsgate TV to studio.

Odkąd Discovery sfinalizowało przejęcie WarnerMedia na początku tego roku, dyrektor generalny David Zaslav i jego zespół podjęli szereg podobnych decyzji, aby dotrzymać obietnicy złożonej akcjonariuszom. Znalazł 3,5 miliarda dolarów oszczędności w ramach nowo powstałej spółki. W tym celu przerwano wiele prac rozwojowych, podczas gdy wiele Oferty zostały wycofane z serwisu całkowicie. oprócz, „Czad” stacji TBS został odwołany Pomimo faktu, że zakończył już produkcję drugiego sezonu, podczas gdy Skrypty są w dużej mierze wykonywane w TBS i TNT.

READ  Olivia Newton-John, piosenkarka pop i gwiazda „Grace”, umiera w wieku 73 lat

Decyzje nie ograniczają się również do telewizji. Być może najbardziej znany, Warner Bros. Discovery Zabij film „Batgirl” gdy był w postprodukcji. Niedawno o tym informowano „Wonder Woman 3” nie posuwa się do przodu Gdy DC przygotowuje się do poważnego restartu pod kierownictwem Jamesa Gunna i Petera Safrana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.