Henry Cavill nie wróci do Wiedźmina, mimo utraty roli SupermanaCNN

Henry’ego Cavilla Nie wróci jako hit Netflixa Geralt of Rivia”Magikchoć zaginął Nadczłowiek Rola po zmianie DC Extended Universe.

„Możemy potwierdzić, że nie było żadnych zmian w 4. sezonie Wiedźmina” – powiedział Netflix w piątkowym oświadczeniu dla CNN.

Peter Friedlander, szef scenariuszy seriali w USA i Kanadzie w firmie Netflix, najpierw odniósł się do decyzji o kontynuacji czwartego sezonu z Liamem Hemsworthem w roli głównej podczas szeroko zakrojonego planu. różnorodny Wywiad opublikowany w środę.

„Henry jest niezwykłym Geraltem i myślę, że Liam nadal będzie niezwykłym Geraltem” – powiedział Friedlander.

Dodał, że jest przekonany, że zmiana obsady nie zmieni popularności serialu, ponieważ „po zmianie obsady pozostało dziedzictwo wielkich, kultowych postaci i jesteśmy co do tego bardzo optymistyczni. Będziemy nadal szanować IP , fanów i opowiadanie historii przez cały czas”.

Cavill ogłosił odejście z „Wiedźmina” w październiku, kilka dni po jego ujawnieniu Odtwórz rolę Supermana. Powiedział wówczas fanom, że był podekscytowany, przekazując pochodnię, aby zobaczyć, jak Liam mierzy się z tym bardziej wyluzowanym i wyrafinowanym mężczyzną.

Chociaż brytyjski aktor nie podał powodu swojego odejścia, powszechnie spekuluje się, że opuścił serial Netflix, aby zobowiązać się do powrotu jako Superman, postać DC Comics, którą po raz pierwszy wcielił się w filmie „Człowiek ze stali” z 2013 roku. Pojawia się nawet epizodycznie jako Superman w scenie napisów końcowych pod koniec „Czarnego AdamaFilm DC z Dwaynem Johnsonem w roli głównej.

Jednak sprawy przybrały nieoczekiwany obrót w tym tygodniu, kiedy to zostało ujawnione Cavill nigdy więcej nie założyłby czerwonego płaszcza po wyrzuceniu z roli. Scenarzysta i reżyser James Gunn, który w październiku dołączył do DC Studios jako współprzewodniczący wraz z Peterem Safranem, potwierdził plany napisania nowego filmu o Supermanie, który skupia się na młodszej wersji superbohatera. (Podobnie jak CNN, DC Studios jest spółką zależną Warner Bros. Discovery)

„To smutna wiadomość dla wszystkich. W końcu nie wracam jako Superman” – powiedział Cavill napisał na Instagramie Środa. „Po poproszeniu studia o ogłoszenie mojego powrotu w październiku, przed ich spotkaniem, ta wiadomość nie była najłatwiejsza, ale takie jest życie. Zmiana warty to rzecz, która się zdarza. Szanuję to”.

Wiadomości ponownie rozpaliły wezwania do Netflix, aby przekształcił Cavilla zamiast pozwolić Hemsworthowi przejąć kontrolę, a jeden z fanów napisał na Twitterze: „@netflix, więc czy mógłbyś zmienić Henry’ego Cavilla z powrotem w Geralta dla #theWitcher, ponieważ nie jest już Supermanem… Nie nienawidzę na Liama ​​Hemswortha, ale łańcuch będzie dostępny bez Cavilla”.

READ  HBO Max usuwa 200 odcinków Ulicy Sezamkowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.