Historia marcowego szaleństwa, Sankt Petersburg zasmucony, na 1. miejscu w rankingu Elite Eight

St. Peters przeszedł do historii rozgrywek NCAA w piątek, stając się pierwszym 15. graczem, który awansował z 3. miejsca do Elite Eight. Łopian 67-64 w Sweet 16 Stunner. Zwycięstwo Peacocks nad Boilermakers dało im drugie zwycięstwo, trzy dwucyfrowe straty do zwycięstw Madness z marca 2022 roku, coś, czego żadna drużyna nigdy wcześniej nie osiągnęła. Obszar New Jersey i nie tylko. Zmierzą się z graczem czwartego poziomu UCLA Lub nasiona nr 8 Karolina Północna Niedziela we Wschodnim Finale Regionalnym.

Tak daleko dobiegają wyścigi NCAA Peacocks, które dołączyły już do historycznej firmy po oszałamiającym numerze 2. Kentucky Ze stratą 18,5 punktu w pierwszej rundzie oznacza to jedną z największych porażek w historii Big Dance. Ich sukces jako 13-punktowego psa Purdue wyróżnił ich w najlepszych opowieściach o Kopciuszku, jednak wyciągnął pozostałe dwa nasiona nr 15, które wcześniej stworzyły Sweet 16 – Oralny Roberts I Plaża w Zatoce Florydy – Nie można: przetrwać i iść naprzód.

– Co teraz powiedzą? என்றேன். Czy ktoś ma coś do powiedzenia? „Trener St. Peter, Shaheen Holloway, odpowiedział swoim sceptycznym sceptykom w wywiadzie dla telewizji CBS. . . . Mam kilku facetów, którzy grają w koszykówkę i dobrze się bawią. To wszystko, co robimy ”.

W National Peacock Day, St. Peter’s Peacocks były jedną z największych niespodzianek turnieju, bijąc rekord Missouri z 2002 r. – zajmując 12. miejsce – najniżej sklasyfikowany zespół. Elitarna ósemka. Dostali 14 punktów z czołówki Daryl Banks IIIOd 11 punktów Clarence Rupert I 10 osób z ławki wąsatego superbohatera Doug Edert.

Był jednak na końcu defensywy i wygrali go. Zmierzenie się z drużyną Burdo, która jest właścicielem przestępstwa nr 1 w wynikach odpowiednio skorygowanych KenPom.com Pomiary zmusiły kotlarzy do wykonania 23 z 54 strzałów z pola i 3 z 5-punktowego zakresu do 15 z 21 sprzedaży. Była to szósta najgorsza strzelanka Purdue, która wylądowała w całym sezonie i osiągnęła czwartą najwyższą sprzedaż w jednym meczu.

READ  Erdogan zmierza do zwycięstwa w drugiej turze Turcji

– Pokonali nas tak, jak pokonali dwie pozostałe drużyny: silną wolę, zgorzkniałość, twardość, ku czemu – powiedział trener Purdue Matt Painter. „Shaheen Holloway wykonała niesamowitą pracę w St. Peter’s”.

Gwiazda łopianu i możliwa liczba. 1 wstępny egzamin NBA Jaden Bluszcz Purdue podjął śmiałą próbę wygrania rozkazu lub wymuszenia dogrywki, trafiając w „trójkę” w ciągu 10 sekund, zamykając deficyt do jednego punktu i wypychając „trójki” z „trójki”. Więcej czasu. Jednak w drugiej połowie zdobył tylko pięć punktów, a Kotłowcy dotarli do mety, strzelając tylko dwa gole z gry w ostatnich pięciu minutach. Bluszcz zakończył z 11 punktami Trevian Williams 16 punktów i wielki człowiek Skarpeta Ed Miał 11 punktów.

„Nie jesteśmy zespołem, który opuszcza zespoły. Staramy się trzymać go blisko siebie. Staramy się popełniać błędy, aby rozszerzyć zespoły” – powiedział Holloway. „Kiedy grasz przeciwko drużynom, które muszą wygrać, kiedy trzymasz się mocno, pewne rzeczy mogą się zdarzyć. Powiedziałem moim chłopakom, żeby walczyli dalej. Wiedziałem, że piłka przeskoczy w naszą stronę. To koniec”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.