Horoskop dla Skorpiona na wrzesień 2022 r.

Twój horoskop na wrzesień, Skorpion

Dołącz do Susan Miller Stars

Miesiąc zacznie się ładnie. Jesteś zupełnie normalną osobą, drogi Skorpionie, ale nów księżyca, który miał miejsce pod koniec zeszłego miesiąca, 27 sierpnia w Pannie, 4 stopnie, rozświetlił twój jedenasty dom przyjaźni i przekonał cię do poznawania ludzi i nawiązywania nowych przyjaźni. Merkury objął wówczas prowadzenie i otrzymał przyjazne sygnały od waszego władcy – Plutona w waszym sektorze podróży krótkodystansowych i Marsa w waszym sektorze finansowym. Wsparcie ze strony gubernatorów było wspaniałe, a nadchodzące tygodnie dadzą ci możliwość wyjścia i więcej niż miałeś w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Ten znaczący nowiu rządzi również wszelkiego rodzaju grupami, więc być może dołączyłeś do klubu, grupy, organizacji charytatywnej, działalności humanitarnej lub pomocy społeczności. Być może dołączyłeś do partii politycznej lub ugrupowania politycznego, aby pomóc kandydatowi, w którego wierzysz, zostać wybrany, lub możesz po prostu pomóc ludziom zagłosować. Nadal możesz robić to tak, jak chcesz – możesz dołączyć do klubu towarzyskiego, aby poznać nowych przyjaciół lub do klubu zawodowego, aby być na bieżąco z rozwojem w swojej dziedzinie. Masz tendencję do bycia prywatnym i dużo przebywania w domu, więc dołączanie do niektórych z tego typu programów może być odświeżające.

Jeśli urodziłeś się 26 października lub w ciągu pięciu dni tego dnia, byłeś całkowicie poruszony tym radosnym nowiu. To samo dotyczy sytuacji, gdy Scorpio wschodzi lub twój księżyc urodzenia znajduje się w Scorpio w zakresie pięciu do 4 stopni – poczujesz jego rosnący wpływ. Jeśli na wykresie urodzeniowym masz inną planetę o 4 stopniach w Skorpionie, Rybach, Raku, Byku, Pannie lub Koziorożcu, ta planeta zaświeci się i będzie dla ciebie korzystna na wiele możliwych sposobów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.