Inwestor, który chce wezwać Pelodon do zwolnienia prezesa

Początkujący inwestor, Peloton Interactive Inc. Chce wprowadzić na rynek kolejny produkt, nie martwiąc się, że Komisja podejmie różne działania w ramach prawa antymonopolowego.”

Blackwells Capital LLC posiada mniej niż 5% udziałów w Plowton i przygotowuje się do kontynuacji sprzedaży poprzez odwołanie prezesa firmy Johna Foleya. Firma uważa, że ​​Peloton może być atrakcyjnym celem akwizycji dla dużych firm technologicznych lub fitness.

Akcje Peletonu są notowane poniżej ceny oferty publicznej z września 2019 r., wynoszącej 29 USD za akcję, po tym, jak epidemiolog jako klient w domu zamówił podłączenie sprzętu fitness do wirtualnych zajęć.

Akcje Pelotonu spadły w czwartek o 24% W następstwie raportu CNBC, że zawiesił produkcję swoich produktów ze względu na spadający popyt. Pan. W liście do personelu Foley’a Peloton powiedział, że dokonuje przeglądu wielkości swojej siły roboczej i restrukturyzacji poziomów produkcji. Powiedział, że raport nie jest kompletny.

Pan. Foley powiedział w oświadczeniu tego dnia, że ​​„podejmujemy znaczące działania naprawcze, aby poprawić nasze prognozy zysków i poprawić nasze wydatki” i podamy więcej szczegółów dotyczących przychodów 8 lutego. Firma podała wstępne zarobki w drugim kwartale w wysokości 1,14 USD. Mówi się, że zakończy kwartał z miliardami i 2,77 milionami subskrybentów.

Na początku ubiegłego tygodnia Peloton zaprezentował go na swojej stronie internetowej Rozpocznie pobieranie opłat od klientów Setki dolarów opłat za dostawę i konfigurację rowerów i bieżni. W sierpniu, Miechy obniżyły cenę katalogową 20% oryginalnego roweru.

Akcje Pelotonu wzrosły w piątek o 12%, zamykając się na poziomie 27,06 USD, co daje spółce wartość rynkową prawie 9 miliardów USD. W szczytowym momencie rok temu nowojorska firma miała wartość rynkową około 50 miliardów dolarów.

Blackwells twierdzi, że firma jest dziś słabsza niż przed wybuchem epidemii. Pan, który będzie szefem firmy. Powiedzieli, że firma bardziej obwinia Foleya i mieli nadzieję, że byłoby lepiej, gdyby Peloton był częścią większej firmy.

READ  Cuomo został zmuszony do rezygnacji z przychodów z transakcji książkowej o wartości 5,1 miliona dolarów

Chociaż fundusz nie jest marką powszechnie znaną, Blackwells prowadził w przeszłości udane kampanie aktywistów, a analitycy twierdzą, że Peloton może być narażony na wyzwanie lub przejęcie inwestorów w świetle ostatnich nieszczęść. Blackwells, założony w 2016 roku przez Jasona Indabi, był wcześniej poruszony

Inwestycja w nieruchomości w Monmouth Korp.

, Real Estate Investment Trust zgodził się sprzedać za około 4 miliardy dolarów, a w innym REIT,

Stolica Kolonii Inc.,

I kredyt kolonii. Były dyrektor generalny Tom Barack zrezygnował w wyniku kilkuletniej kampanii kolonialnej i Restrukturyzacja biznesu, obecnie znany jako DigitalBridge Group Inc.

Jednak panie Ponieważ Foley i inni wtajemniczeni posiadają akcje klasy B dające supergłosowanie, potrzebna będzie znaczna presja ze strony innych interesariuszy, aby przyspieszyć przejście. Zgodnie z aktami pełnomocnictwa spółki, akcje te dawały im 80% głosów w Peloton do 30 września.

Aby uzyskać listę działań pralniczych, w tym Blackwells żądający losowych strategii cenowych i produkcyjnych, pan. Ludzie mówili, że krytykuje Folie.

Pan. Foley, dawniej Barnes & Noble Inc. Dyrektor i inni współzałożyli firmę w 2012 roku i zaczęli sprzedawać rowery w 2014 roku.

Napisz do Kara Lombardo pod adresem [email protected]

Copyright © 2022 Dow Jones & Company, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.