Jak Garnet Hathaway Bruinsów naprawdę lubił Jima Montgomery’ego

przez Adama Londyna
1 godzinę temu


Zagubieni w chaosie wywołanym przez historyczną bramkę Linusa Ullmarka Sobotnia noc była debiutem Bruins dla dwóch nowych twarzy w Bostonie.

Dmitry Orlov i Garnett Hathaway rozegrali swój pierwszy mecz w czarno-złotych koszulkach na Rogers Arena. Charlie McAvoy był jedynym obrońcą Bruins, który spędził więcej czasu na lodzie w Vancouver niż Orloff, który przybył do Bostonu przez Capitals. Hathaway, również związany z Washingtonem, służył jako prawy skrzydłowy w czwartej linii Bruins i osiągnął prawie 12 minut na lodzie, w tym 1:18 w rzucie karnym.

Hathaway, pochodzący z Maine, który grał kolegialnie w Browns, Zrób dobre pierwsze wrażenie Ze swoim nowym trenerem w wygranym 3-1 meczu B z Canucks.

„Byłem pod wrażeniem szczegółowości Hathaway i rzutów karnych” – powiedział dziennikarzom trener Bruins, Jim Montgomery, dla The Athletic. „Wygląda na to, że już rozumie nasz zasięg w strefie D”.


Po spędzeniu łącznie 15 lat w stolicy kraju, Hathaway i Orloff prawdopodobnie potrzebowali trochę czasu, aby dogadać się z Bruins i strzelać na wszystkie cylindry. Ale sobotni wieczór, który miał miejsce zaledwie dwa dni po wielkiej transakcji, sugeruje, że obaj gracze będą wpływowymi graczami w najlepszej drużynie w NHL.

Boston spróbuje przedłużyć swoją passę do siedmiu meczów w poniedziałek wieczorem w Edmonton. Pełna relacja NESN zaczyna się o 19:30 ET.

READ  Czy Lamar Jackson z Ravens zagra przeciwko Bengals w ten weekend w Super Wild Card? Według raportu szanse nie wyglądają dobrze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.