Jak Google planuje wycenić Pixel Watch

w ostatnich miesiącach, 9do5Google ona ma Szczegółowo kilka kluczowych aspektów Z zegarka Pixel Watch dowiadujemy się teraz, jak Google wyceni swój pierwszy produkt do noszenia w momencie premiery tej jesieni.

Co wiemy o inteligentnym zegarku Google

Dzięki okrągłej kopule zegarek Pixel Watch ma około 40 mm szerokości i około 14 mm grubości. Google nie ujawniło jeszcze rozdzielczości wyświetlacza, ale rozciąga się ona na około 30 mm od pliku wczesny pomiar. Na pozycji godziny trzeciej znajduje się koronka, która obraca się i można ją nacisnąć, a tuż nad nią znajduje się pojedynczy przycisk.

Pixel Watch będzie dostępny w trzech kolorach (srebrnym, czarnym i złotym), a Google pracuje nad szeroką gamą 20-milimetrowych pasków. o których wcześniej pisaliśmy.

W maju informowaliśmy, że Pixel Watch jest obsługiwany przez starszego Samsunga Exynos 9110 z asystent terapeutyI ponad 1,5 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci. Dwie ostatnie specyfikacje będą dziś wyższe niż cokolwiek innego na rynku Wear OS.

Bateria jest nieco mniejsza 300 mA z Ładowarka magnetyczna USB-C Na drugim końcu. bateria Oczekuje się, że potrwa jeden dzień. Inne godne uwagi specyfikacje obejmują wbudowany GPS, 50-metrową wodoodporność, technologię NFC i szereg czujników zdrowia, które można ten sam używany Zasilany przez Fitbit Luxe i Charge 5.

Wear OS 3 będzie działać z „Smart Unlock” dla Androida i Google Pixel Watch Aplikacja towarzysząca.

Cena zegarka Pixel

Jak dowiedzieliśmy się na I/O 2022 w maju, Pixel Watch będzie dostępny w modelu Bluetooth/Wi-Fi oraz w wariancie z LTE. Według źródła zaznajomionego z tą sprawą najnowszy telefon komórkowy Pixel Watch będzie kosztował w USA 399 USD. Plany mogą oczywiście ulec zmianie przed uruchomieniem, a umowy z przewoźnikami niewątpliwie obniżą cenę.

To tyle samo, co najtańszy Apple Watch Series 7 z tylko Bluetooth / Wi-Fi, podczas gdy podobny Samsung Zegarek Galaxy 5 Kosztuje 279 USD i Obejrzyj 5 Pro To 449 dolarów. Każdy model komórkowy kosztuje odpowiednio 499 USD, 329 USD i 449 USD. (Dla porównania, właśnie ogłoszono Fitbit Sense 2 Bez telefonu komórkowego kosztuje 299 USD.)

READ  Najlepiej sprzedającym się nowym grillem węglowym firmy Amazon jest… Google Pixel Buds Pro?

Pod względem ceny Pixel Watch mieści się między Logowanie Samsung produkty i JabłkoPodczas gdy Fitbit służy jako niedrogi asortyment smartwatchów Google. W porównaniu do zegarka Galaxy Watch, Google używa specjalnie przetworzonej stali nierdzewnej do obudowy, za którą Apple pobiera premię (699 USD) wraz z dołączonym szafirowym kryształem i ogniwem. Jednak Pixel Watch nie będzie używał tej wysokiej jakości szkiełka ochronnego.

Data premiery zegarka Pixel

W porównaniu z premierą telefonu w zeszłym roku, Google wprowadzi obok siebie dwa główne produkty tej jesieni, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem. Dowiedzieliśmy się, że Pixel Watch zostanie wprowadzony na rynek wraz z Pixel 7 i 7 Pro, a nie z luką w dacie premiery. Jest podobny do tego, który był świadkiem w lipcu Telefon Pixel 6a A Pixel Buds Pro stają się dostępne w tym samym czasie.

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.