Jakiego obiektywnie dobrego samochodu nienawidzisz?

zdjęcie: Land Rovera

W tej chwili trudno jest znaleźć plik zły samochód. Są samochody nudnyI nieinteresującyLub Nie warto kupować od konkurencjiale raczej nie trafisz na coś, co nie jest dobre energetycznie.

Na szczęście dla nas wszystkich, samochód nie musi być zły, aby był nieznośny. Wszyscy nosimy w sercach nieuzasadnioną nienawiść, często do samochodu Nie zrobili nic złego. Dziś szanujemy tę nienawiść i pytamy was wszystkich: Jakiego dobrego samochodu nie możecie znieść?

Zdjęcie artykułu zatytułowanego Jakiego obiektywnie dobrego samochodu nienawidzisz?

zdjęcie: Land Rovera

Przyznam, że z czasem rozluźniłem się na punkcie najnowszego Land Rovera Defendera. Po tym, jak zaczęli pojawiać się osobiście, na zablokowanych ulicach całego Brooklynu, zacząłem to rozumieć. To naprawdę nie są źle wyglądający mali faceci. Ale kiedy po raz pierwszy pojawił się Defender, to była inna historia: ja znienawidzony rzecz.

Myślałem, że wygląda na przestarzały, rozczarowujący, a nawet pochodny. Porównałem do początku lat 2000Koncepcja Bronco, z plastikową osłoną podwozia z otworem prędkości. Dlaczego z boku był narysowany losowo kwadrat? O co do cholery chodzi z tymi tylnymi światłami?

Po wydaniu Defender sprawiał wrażenie samochodu koncepcyjnego pozostałego po początkach Halcyona. Recenzje, choć obiektywnie dobre, nie poświęcałem im czasu — przynajmniej przez kilka miesięcy po premierze. To był samochód, którego niesłusznie nienawidziłem najbardziej.

To jest mój wybór, ale jaki jest twój? Czy istnieje wysokiej jakości, obiektywnie dobry samochód, do którego po prostu czujesz głęboką, niewybaczalną nienawiść? Powiedz nam w komentarzach, a my zbierzemy najlepsze odpowiedzi w ciągu kilku dni. Dodatkowe punkty za historie – powiedz mi Dlaczego Czujesz taką nienawiść.

READ  Firmy, które płacą za aborcję podróżują: Tesla, Amazon, Citi na małej, ale rosnącej liście

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.