James Gunn pisze scenariusz nowego filmu „Superman”, Henry Cavill nie wraca

W Metropolis robi się gorąco jako współprezes DC Studios Jamesa Gunna Zapowiedział, że jest w trakcie pisania filmu fabularnego o Nadczłowiek. W związku z nowym projektem Gunn również to ujawnił Henry’ego Cavilla Nie powróci jako bohater.

„Peter i ja mamy gotową planszę DC, z której nie moglibyśmy być bardziej niż księżycem; będziemy mogli podzielić się ekscytującymi informacjami o naszych pierwszych projektach na początku nowego roku” — zmienił się reżyser – powiedział prezes firmy. ćwierkanie Środa wieczór.

„Superman jest wśród tych na liście. Na początkowych etapach nasza historia skupi się na wcześniejszej części życia Supermana, więc Henry Cavill nie będzie grał tej postaci. Ale właśnie odbyliśmy wspaniałe spotkanie z Henrym i jesteśmy wielkimi fanami i rozmawialiśmy o wielu ekscytujących możliwościach współpracy w przyszłości”.

– poinformowały źródła zbliżone do stolicy różnorodny Jean i jego współprzewodniczący, Peter Safran i Cavill, których niedawno poznali, są podekscytowani znalezieniem czegoś w uniwersum komiksów, w co Cavill mógłby się zaangażować.

Cavill potwierdził, że nie wróci do roli Supermana w oświadczeniu udostępnionym na Instagramie.

„To smutna wiadomość dla wszystkich. W końcu nie wrócę jako Superman. To nie była najłatwiejsza wiadomość, ale takie jest życie” – napisał Cavill po tym, jak poprosił studio o ogłoszenie mojego powrotu w październiku, zanim zostali zatrudnieni . „Szanuję, że James i Peter mają świat do zbudowania. Życzę im i wszystkim zaangażowanym w nowy wszechświat wszystkiego najlepszego i najszczęśliwszej fortuny.”

Znawcy twierdzą, że Gunn od jakiegoś czasu pracuje nad nową historią o Supermanie. Scenariusz skupi się na życiu bohatera jako młodego reportera w fikcyjnym mieście Metropolis. Znawcy dodali, że widzowie spotkają go podczas spotkania z kluczowymi postaciami, takimi jak koleżanka Lois Lane. oprócz, różnorodny Źródła podają, że nowy projekt Gunna nie zastąpi wcześniej ogłoszonej koncepcji JJ Abrams-Ta-Nehisi Coates Superman (która wciąż jest w fazie rozwoju).

Cavill nie jest jedyną gwiazdą z najnowszej ery DC, która usiadła z Gunnem i Safranem. Niektóre osoby zaznajomione z tymi rozmowami powiedziały, że Ben Affleck – który grał Batmana w kilku filmach marki – spotkał się niedawno z tą parą, aby omówić możliwość wyreżyserowania nadchodzącego filmu DC.

Wiadomości o Supermanie pojawiają się po tygodniu nagłówków gazet po decyzji Warner Bros. nie posuwa się naprzód z nowym filmem „Wonder Woman” z reżyserką Patty Jenkins. We wtorek Jenkins napisała na Twitterze obszerne oświadczenie, w którym stwierdziła, że ​​jest „otwarta na rozważenie wszystkiego, o co mnie poproszą” w odniesieniu do ewentualnego trzeciego projektu, który został anulowany. Wkrótce potem Gunn odpowiedział wsparciem, mówiąc Jenkinsowi na Twitterze: „Mogę zaświadczyć, że zarówno Peter, jak i moje interakcje z tobą były tylko przyjemne i profesjonalne”.

Jak powiedział Gunn w poniedziałek, oczekuje się, że więcej szczegółów na temat odświeżonego uniwersum DC pojawi się w styczniu.

READ  Kate Middleton przybywa na Platynowy Jubileusz z trójką dzieci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.