Jednodniowa kontrola jest bezpłatna w Epic Games Store

Hostowane przez Epic Games Store Kontrola Część jest darmowa 15-dniowa reklama darmowych gier – Gra będzie dostępna za darmo tylko do godziny 11:00 27 grudnia. Aby pobrać grę, zaloguj się do Epic Games Store (lub utwórz konto), Iść Kontrola„S Strona sportowa”, Następnie naciśnij „Pobierz”, aby bezpłatnie dodać grę do swojej biblioteki.

Kontrola Bezpłatnie w Epic Games Store Jeśli nie udało Ci się go odebrać w czerwcu zeszłego roku, teraz masz kolejną szansę na zdobycie go za darmo. Nazwany na cześć jednej z przygodowych gier akcji Na krawędziNajlepsze gry 2019 rokuI podąża za Jesse Fatonem, dyrektorem tajnej agencji zwanej Federalnym Biurem Kontroli, który wykorzystuje nadprzyrodzone zdolności do walki z nadprzyrodzoną siłą.

Dodatkowo Świąteczne wyprzedażeOferuje zniżki na takie tematy Strażnicy Marvela i Dla Cry6, Epicki sklep z grami Daje każdemu graczowi kupon o wartości 10 $ Dotyczy to gier 14,99 USD lub wyższych. Kupon będzie ważny do końca świątecznej wyprzedaży 6 stycznia 2022 r., a jeśli zdecydujesz, nie ma limitu liczby gier, na które możesz go wykorzystać. Wypełnij swój koszyk Jeśli jest 10 gier powyżej 14,99 $, otrzymasz 10 $ zniżki na każdą z tych gier. Sklep Epic Games Store będzie oferował darmowe gry codziennie do 30 grudnia.

READ  Biały Dom powiedział, że Kamala Harris będzie sojusznikiem Bidena, jeśli zakwestionuje reelekcję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.