Jednodniowa kontrola jest bezpłatna w Epic Games Store

Hostowane przez Epic Games Store Kontrola Część jest darmowa 15-dniowa reklama darmowych gier – Gra będzie dostępna za darmo tylko do godziny 11:00 27 grudnia. Aby pobrać grę, zaloguj się do Epic Games Store (lub utwórz konto), Iść Kontrola„S Strona sportowa”, Następnie naciśnij „Pobierz”, aby bezpłatnie dodać grę do swojej biblioteki.

Kontrola Bezpłatnie w Epic Games Store Jeśli nie udało Ci się go odebrać w czerwcu zeszłego roku, teraz masz kolejną szansę na zdobycie go za darmo. Nazwany na cześć jednej z przygodowych gier akcji Na krawędziNajlepsze gry 2019 rokuI podąża za Jesse Fatonem, dyrektorem tajnej agencji zwanej Federalnym Biurem Kontroli, który wykorzystuje nadprzyrodzone zdolności do walki z nadprzyrodzoną siłą.

Dodatkowo Świąteczne wyprzedażeOferuje zniżki na takie tematy Strażnicy Marvela i Dla Cry6, Epicki sklep z grami Daje każdemu graczowi kupon o wartości 10 $ Dotyczy to gier 14,99 USD lub wyższych. Kupon będzie ważny do końca świątecznej wyprzedaży 6 stycznia 2022 r., a jeśli zdecydujesz, nie ma limitu liczby gier, na które możesz go wykorzystać. Wypełnij swój koszyk Jeśli jest 10 gier powyżej 14,99 $, otrzymasz 10 $ zniżki na każdą z tych gier. Sklep Epic Games Store będzie oferował darmowe gry codziennie do 30 grudnia.

READ  Obszar DC objęty zimowym monitoringiem sztormowym z obfitymi opadami śniegu wczesnym rankiem w poniedziałek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.