Jennifer Coolidge olśniewała w olśniewającej czarnej sukience, gdy przybyła na galę TIME 100 w Nowym Jorku

Garrett Thomas Sackman i Amy LaMarre dla Dailymail.Com

04:04 27 kwietnia 2023 Zaktualizowano 04:04 27 kwietnia 2023Jennifer Coolidge ugruntowała swój awans na listę A w środę wieczorem, kiedy olśniewała na gali Time 100 w olśniewającej czarnej sukni.

61-letnia supergwiazda White Lotus — która jest gotowa szturmem podbić Australię — przyciągnęła uwagę swoim eleganckim wyglądem, który zawierał zestaw srebrnych łusek zdobiących jej ramiona, przedramiona i spódnicę.

Coolidge miała zaczesane do tyłu blond loki, dzięki czemu pierzaste kosmyki okalały jej nieskazitelną twarz, robiąc duże wrażenie przydymionymi oczami i pełnym rumieńcem.

Bomba miała błyszczącą torebkę i zakryła ręce czystymi czarnymi rękawiczkami.

Tegoroczna ceremonia Time 100 uhonorowała Coolidge’a i 99 innych osób, w tym Kim Kardashian, Johna Legenda, Lauren Powell Jobs, Stevena Spielberga, Nancy Pelosi i innych.

ULUBIONY FANÓW: 61-letnia Jennifer Coolidge ugruntowała swój awans na listę A w środę wieczorem, kiedy zabłysnęła na gali Time 100 w oszałamiającej czarnej sukience
Elegancka i klasyczna: gwiazda białego lotosu przyciągnęła uwagę swoim eleganckim wyglądem, który charakteryzował się zestawem srebrnych łusek, które zdobiły jej ramiona, przedramiona i spódnicę.

Coolidge, która ogłosiła to osiągnięcie na początku tego miesiąca na Instagramie, podpisała swoje zdjęcie w setnym numerze, pisząc: „Co za zaszczyt, dzięki #TIME100!” Chwila… czy to chodziło o presję?! A może jeszcze zmienią zdanie??

„Jasna królowo!” Paris Hilton zachwycała się sekcją komentarzy, a Chelsea Handler napisała: „Tak, kochanie!”

Będąc wielkim zwolennikiem praw zwierząt, ukochany Jennifer Peta napisał: „Tak, nasza wegańska królowa!” Jesteś tak wzruszający na tak wiele sposobów i jesteśmy nieskończenie wdzięczni za wszystko, co robisz, aby szerzyć dobroć dla zwierząt.

Aktorka Shotgun Wedding przeżyła wielki odrodzenie kariery, odkąd została odkryta przez zupełnie nową publiczność dzięki The White Lotus.

Fani byli zszokowani i rozczarowani, gdy postać grana przez Coolidge’a, Tanya McQuaid, została zabita podczas finału drugiego sezonu.

Jednym z fanów, który naprawdę się zdenerwował, była Jennifer Aniston, która niedawno to powiedziała H! Aktualności Ma obsesję na punkcie serialu.

Kiedy reporter zasugerował E! Aby gwiazda Friends, 54, mogła zemścić się na postaci Coolidge’a, zwycięzca Emmy był w środku.

„Chcę Jennifer Coolidge”, wykrzyknęła. „Kocham ją”.

Wspaniała: Coolidge miała zaczesane do tyłu blond loki, dzięki czemu pierzaste kosmyki okalały jej nieskazitelną twarz, robiąc duże wrażenie przydymionymi oczami i pełnym rumieńcem
Wpływowa dama: Tegoroczny festiwal Time 100 uhonorował Coolidge’a i 99 innych osób, w tym Kim Kardashian, Johna Legenda, Lauren Powell Jobs, Stevena Spielberga, Nancy Pelosi i innych.
Uszczypnij mnie na chwilę: Ogłaszając osiągnięcie na początku tego miesiąca na Instagramie, Coolidge napisał: „Co za zaszczyt, dzięki #TIME100!” Chwila… czy to chodziło o presję?! A może jeszcze zmienią zdanie??

Mówiąc do nas tygodniowo W lutym informator Coolidge powiedział, że cały przytłaczający sukces gwiazdy nie uderzył jej do głowy.

„Wciąż jest tą samą osobą, którą zawsze była, ale sława i uznanie sprawiły, że sprawy się zmieniły” – wyjaśniło źródło, dodając, że Jennifer „wiedzie teraz znacznie wygodniejsze życie” w wyniku jej powrotu.

Przed nią wiele możliwości, a jej dni są bardziej zajęte niż kiedyś. Fakt, że został tak dobrze przyjęty i celebrowany, zmienił życie.

Dodali: „Dla niej wydaje się, że cała ciężka praca się opłaca, a potem trochę. Wciąż utwierdza się w przekonaniu, że to dzieje się naprawdę.

READ  Kanye West akta dla dziwnej nowej marki odzieżowej z niebieskim logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.