Jimmy Garoppolo mówi, że Delfiny były w trakcie wymiany na jego korzyśćUSA Today Sports

Jeśli rozgrywający 49ers Jima Garoppolo Nie potrzebował operacji barku poza sezonem, możliwe, że mógł zostać sprzedany. Jednym z możliwych miejsc docelowych wydawały się Miami Dolphins.

„Byli w rozmowie” – powiedział dziennikarzom Garoppolo w czwartek o delfinach. „Niewiele z tego wyszło, ale zdecydowanie byli jedną z drużyn w rozmowie. Wydawało się, że to dobre miejsce. Jako ofensywa, to gracze z ogromnymi umiejętnościami, wszystko, co tam mają. Mike[McDaniel]jest świetnym trenerem , Byłem z nim w przeszłości i było to omawiane, ale cieszę się, że tak się potoczyło”.

Nie jest jasne, czy Garoppolo pojedzie do Miami jako starter, rezerwowy, czy jako część otwartych zawodów. McDaniel zadzwonił do FaceTime Toa Tagovailoa Po otrzymaniu pracy, stworzył wyraźne wrażenie, że Toa był tym mężczyzną.

Biorąc pod uwagę to, czego 49ers mieli chcieć od Garoppolo, trudno sobie wyobrazić, że Dolphins mogli zainwestować w wsparcie.

Jednak Garoppolo powiedział, co powiedział. Delfiny przynajmniej „włączyły się w rozmowę”. Kiedy Dolphins przyjeżdżają do Santa Clara na niedzielny mecz przeciwko 49ers, są interesującym dodatkiem do ogólnej rozmowy.READ  Lakers kontra Grizzlies Końcowy wynik: Anthony Davis wygrywa w noc Pau Gasol

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.