Jimmy Garoppolo opowiada zabawną historię Patriota podczas wprowadzenia Najeźdźców

autorstwa Keagana Stiefela
9 godzin temu


Las Vegas będzie domem zjazdu New England Patriots w 2023 roku, gdy nowicjusz Raiders, Jimmy Garoppolo, dołączy do głównego trenera Josha McDanielsa, starając się odwrócić losy franczyzy.

Garoppolo został przedstawiony jako nowy rozgrywający Raiders w piątek, sygnalizując początek nowej ery w Vegas po tym, jak długoletni sygnalista Derek Carr odszedł do New Orleans Saints poza sezonem. Maszyna do pompek miała wystartować w przyszłości, ale zanim ktokolwiek to zrobił, 31-latka wybrała się w podróż w przeszłość.

Garoppolo opowiedział historię o tym, jak poznał McDanielsa podczas swojej konferencji wprowadzającej, Szczegółowo wyjaśnia swoją wstępną wizytę Z Patriotami wiosną 2014 roku.

„Nie wiem, czy to było zaplanowane, ale przysięgam, że było zaplanowane – Tom Brady dostał się” – powiedział Garoppolo w wywiadzie dla Paula Gutierreza z ESPN. „I pomyślałem, że to mnie trochę zniechęci, ponieważ nigdy wcześniej go nie spotkałem i byłem trochę oszołomiony. Ale tak, on wyszedł, a Josh kontynuował nauki. To była nasza pierwsza interakcja. ”


Relacja Garoppolo-Brady była sukcesem Patriotów, którzy wygrali dwa Super Bowl w trzech sezonach rezerwowych Nowej Anglii. W końcu jednak doniesienia o niezgodzie nadeszły po tym, jak Garoppolo został sprzedany.

W latach między związkami Garoppolo i McDaniels rozgrywający osiągnął wynik 40-17, podając na 14 289 jardów, 87 przyłożeń i 42 przechwytów, wykonując 67,6% swoich prób w 74 meczach – prowadząc San Francisco 49ers do występu w Super Bowl na ŻYWO. McDaniels wygrał kolejny Super Bowl z Patriotami, zanim ostatecznie wyjechał do Las Vegas w zeszłym sezonie.

Teraz w końcu będą mieli szansę na pełnoetatowy związek z ofensywnym rozmówcą.

READ  Czego oczekujesz od Bretta Patty w MLB?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.