Jon Hamm poślubia Annę Osceolę na weselu inspirowanym Mad Men

Jona Hamma

Wiązanie węzła z Anną Osceolą…

Styl Mad Men!!!

Jona Hamma W końcu związał węzeł – i zrobił to z byłym aktorem „Mad Men”, nie mniej… wraz z mnóstwem innych ukłonów w stronę serialu, który uczynił go tak sławnym.

Aktor jest żonaty Anna Osceola W sobotę po zaręczynach w zeszłym roku… i po dwóch latach spotykania się. W rzeczywistości spotkali się na planie „Mad Men” w 2015 roku… i wygląda na to, że wrócili do siebie po tym, jak John zerwał ze swoim długoletnim partnerem, Jennifer Westfield.A co do samych zaślubin… absolutnie niesamowite. John i Anna zaręczyli się w pięknym Anderson Canyon w Big Sur — więc tak, to był swego rodzaju ślub nad morzem.

Fani MM nie zapominają, dlaczego Big Sur jest tak ważny — serial zakończył się, gdy Don Draper odkrył siebie na nowo… a ostatnie ujęcie pokazało, że postać Johna wpadła w objawienie kultowej reklamy Coca-Coli „na wzgórzu” z 1970 roku.

Miłe skinienie głową, oczywiście – ale lista gości była tylko wisienką na torcie retrospekcji „Mad Men”. Johna Slattery’ego Pojawił się, aby pogratulować swojemu dawnemu przedstawicielowi, a pod ręką był koktajl z motywem „Mad Men” jako hołd. Bóg wie, że ci chłopcy pili!

tło

Inni uczestnicy… Billy’ego Crudupa – Tylko kto Niedawno sam się ożenił – Plus Paweł RuddI Tina FeyI i inni. Ich piesza piosenka była również związana z Jamesem Bondem… z zespołem grającym motyw przewodni „You Only Live Twice”. Właściwie wszystkie ceny z lat 60. były tutaj.

A co do panny młodej i pana młodego… wyglądali przepięknie. John był niesamowicie elegancki w swoich ubraniach – a Anna była oszołomiona w swojej zwiewnej sukience. Wszyscy inni też byli ubrani.

Gratulacje dla szczęśliwej pary!!!
READ  Gigi Hadid prosi Cię o odejście z powodu „zastraszania” po YZY Show

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.