Kalifornijski zastępca prokuratora okręgowego Kelly Ernby, który wypowiadał się przeciwko zamówieniom szczepień, powiedział, że rząd zmarł z powodu powikłań.

Kelly Ernby, zastępca prokuratora okręgowego hrabstwa Orange w Kalifornii, który niedawno kandydował do stanowego ustawodawcy i nadal wypowiadał się przeciwko nakazom szczepień, zmarł z powodu powikłań związanych z COVID-19. Śmierć 46-latka została ogłoszona w poniedziałek przez jego przyjaciół, rodzinę i współpracowników.

Ernby, który mieszka na Huntington Beach, od 2011 roku pracuje w prokuraturze okręgowej, gdzie specjalizuje się w prawie ochrony środowiska i prawa konsumenckiego, według Associated Press. Gabinet. Ernby, który został uhonorowany za swój wkład w egzekwowanie prawa ochrony środowiska, został opisany przez biuro jako „niezwykle energiczny i pełen pasji prawnik”.

59400266-382855932565111-4115083757722009600-n.jpg
Zastępca prokuratora okręgowego hrabstwa Orange Kelly Ernby Govt-19 zmarł z powodu komplikacji.

Kelly Ernby do montażu / Facebook


W 2019 roku Ernby rozpoczął nieudaną kampanię dla ustawodawcy stanu Kalifornia, przegrywając z Diane Dixon w prawyborach w 2020 roku. Planowała znowu odpowiednio pobiec CBS Los Angeles.

Ernby wielokrotnie argumentował przeciwko rządowym nakazom szczepień, pisząc w sierpniu na swojej osobistej stronie na Facebooku, że „szczepionka nie jest lekarstwem na chorobę rządową, nakazy nie działają”.

W grudniu współprzewodniczył wiecowi antyszczepionkowemu w Fullerton, California State University, od dzisiaj do lat sześćdziesiątych. Według studentów uczelni GazetaPowiedział, że w latach 60. ludziom groziło niebezpieczeństwo utraty wolności z powodu socjalistycznych idei.

Na spotkaniu z konserwatywną grupą Turning Point USA powiedział: „Teraz nie ma nic ważniejszego niż nasza wolność”. „… nasz rząd nie będzie bez działań ludzi dla ludzi i dla ludzi”.

W listopadzie 2019 roku, przed rozprzestrzenieniem się rządu, uczęszczał online Ratusz Prowadził kampanię na rzecz władzy ustawodawczej, mówiąc, że „podstawowym założeniem jest to, że rząd powinien być bardzo mały”.

„Nie wierzę w rozkazy” – powiedział. „… nie chodzi o szczepionkę, chodzi o dokonanie wyboru”.

Po śmierci Ernby’ego szybko rozeszły się pogłoski, że zmarł na COVID-19 w wyniku zaszczepienia. Jej mąż Mattias Ernby i wielu jej przyjaciół publicznie potwierdzili, że tak nie jest.

„Ponad 200 e-maili, DM lub gróźb śmierci w ciągu ostatnich 24 godzin, ludzie chwalą śmierć moich przyjaciół i / lub wzywają nas do śmierci” – powiedział przyjaciel Ernby’ego, Ben Chapman. Republikanie z Greater Costa Mesa napisali w poniedziałek na Facebooku. „… Moja przyjaciółka nie była szczepiona i nikt z wiarygodnych źródeł nie powiedział, że zdała, ponieważ została zaszczepiona. Jej mąż i ja otwarcie stwierdziliśmy, że nie była szczepiona”.

Mam ponad 200 e-maili, DM lub tweetów z groźbami śmierci, komplementami i / lub zaproszeniami na śmierć moich przyjaciół …

Wysłane przez Ben Chapman Na wtorek, 4 stycznia 2022

Kalifornia, podobnie jak większość części świata, odnotowała wzrost w ostatnich przypadkach, średnio 22 794 przypadków dziennie, według stanu Govt. Panel. Stan odnotował spadek średniej dziennej liczby zgonów związanych z Govt-19, ponieważ mniej niż 80% populacji stanu zostało przynajmniej częściowo zaszczepionych przeciwko Kovit-19.

Według najnowszych danych, od 13 do 19 grudnia 2021 r. osoby nieszczepione mają 5,2 razy większe prawdopodobieństwo zarażenia się COVID-19 niż osoby w pełni zaszczepione. Szansa na śmierć jest 15 razy większa.

READ  Pomimo obaw Indii, chiński statek wojskowy zacumował w porcie Sri Lanki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.