Kapitan Brian Robinson Jr. jest w stabilnym stanie po strzelaninie

Zawieszenie

Rzecznik Metropolitan Police powiedział, że uciekający Waszyngton Brian Robinson Jr. jest w stabilnym stanie po tym, jak został postrzelony w kończyny dolne podczas próby kradzieży samochodu lub napadu z bronią w Waszyngtonie.

Rzecznik prasowy, Dustin Sternbeck, potwierdził, że Robinson był ofiarą i że strzelanina miała miejsce tuż przed 18:00 w niedzielę w bloku 1000 Northeast H Street. Robinson został dwukrotnie postrzelony i przewieziony do szpitala na leczenie. Uważa się, że obrażenia nie zagrażają życiu.

Policja bada możliwość napadu z bronią w ręku lub próby kradzieży samochodu. Powiedzieli, że odzyskali broń palną na działce 700 na North 10th Street – mniej więcej przecznicę na południe od miejsca strzelaniny – i szukają dwóch nieletnich z warkoczami do ramion. Jeden z nich miał na sobie czarną lub brązową koszulę z żółtymi uśmiechniętymi twarzami. Żadne dalsze szczegóły nie były od razu dostępne.

„Dowiedzieliśmy się, że Brian Robinson Jr. padł ofiarą próby napadu z bronią w ręku lub kradzieży samochodów w Waszyngtonie” – powiedzieli przywódcy w oświadczeniu w niedzielę wieczorem. „Doznał kontuzji nie zagrażających życiu i jest obecnie leczony w szpitalu, gdzie są z nim przedstawiciele zespołu. Prosimy o uszanowanie prywatności Briana w tym czasie. „

Osoba zaznajomiona z sytuacją powiedziała, że ​​trener Ron Rivera był jednym z liderów drużyny z Robinsonem w szpitalu. Właściciele zespołu Daniel i Tanya Snyder, prezes Jason Wright, dyrektor generalny Martin Mayhew, dyrektor medyczny Tony Casolaro i dyrektor zdrowia psychicznego Barbara Roberts byli z Robinsonem i jego rodziną.

„Właśnie skończyłem moją wizytę [with] Brian – napisał na Twitterze Rivera w niedzielę wieczorem – jest w dobrym nastroju i chce, żebym podziękował wszystkim za ich miłe słowa, modlitwy i wsparcie. Chce, aby jego koledzy z drużyny wiedzieli, że docenia ich wszystkich za komunikację z nimi i kocha ich wszystkich i wkrótce wróci, aby robić to, co robi najlepiej.

READ  Dallas Cowboys mogą zarobić 23 miliony dolarów dzięki nowym ruchom Duck Prescott, Zack Martin Connected Moves

Robinson, lat 23, został zwerbowany przez Liderów do trzeciej rundy w tym roku poza Alabamą. Swoją karierę w college’u zakończył na 10. miejscu w historii Crimson Tide z 29 przyłożeniami i 11. z 2704 jardami. Jest pod wrażeniem liderów przez cały sezon, tak bardzo, że oczekiwano, że odegra dużą rolę w ataku, gdy rozpocznie się sezon zasadniczy 11 września.

Pierwsze 53: Wyświetl listę aktywnych liderów w miarę zbliżania się dnia końcowego

Nowicjusz podróżował z liderami do Finał przedsezonowy w Baltimore w sobotę Ale nie grał razem z zawodnikami drużyny. Podczas ograniczonego czasu gry w swoich pierwszych dwóch meczach przedsezonowych, Robinson wykonał 14 wyprowadzeń na 57 jardów i jedno przyłożenie, a także dwa złapania na 15 jardów.

„Bryan był fantastyczny” – powiedział przedsezonowy koordynator Scott Turner. „On jest naprawdę poważnym facetem. Piłka nożna jest dla niego bardzo ważna. Jest bardzo dumny z bycia biegaczem fizycznym. … Myślę, że będzie się również poprawiał, wykonując więcej powtórzeń. „

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.