Kapitanowie Dana Snydersa podobno zablokowali Jeffa Bezosa przed licytacją w drużynie

Przywódcy z Waszyngtonu są na sprzedaż, ale mówi się, że nie są na sprzedaż byle komu.

Miliarder Jeff Bezos został poinformowany przez Bank of America, bankiera zespołu, że nie wolno mu licytować drużyny NFL, która toczy walkę, Według The Athletic I Poczta Nowego Jorku. Zakaz był podobno znany od miesięcy, ale to nie powstrzymało Bezosa od niedawnego zatrudnienia firmy inwestycyjnej w celu zbadania próby.

Wygląda na to, że powód, dla którego obóz Dana Snydera uniemożliwił jednemu z najbogatszych ludzi na świecie przekazanie drużynie miliardów dolarów, jest bardzo osobisty. Według The Athletic, Snyder przez lata wierzył, że The Washington Post, który jest własnością Bezosa od 2013 roku, pracuje nad jego usunięciem.

To właśnie szorstkie reportaże Posta ujawniły tyle zgnilizny, że wywarły presję na Snydera, już jednego z najbardziej niepopularnych właścicieli NFL, aby sprzedał drużynę.

Biorąc pod uwagę to, co zostało zgłoszone na temat osobistych błahostek Snydera, takich jak szczególna historia z udziałem dojarzy i właścicieli Washington Nationals, nic dziwnego, że Snyder pozwolił, by uraza stanęła na drodze do tego, co wydaje się być największym możliwym pokazem dla jego zespołu.

Dan Snyder nie lubi Jeffa Bezosa. (AP Photo/Alex Brandon, plik)

Podobno Dan Snyder nie dostał ceny, jakiej chciał za liderów

Pomijając zakaz Bezosa, proces licytacji kapitanów nie pójdzie tak, jak chciał Snyder, chyba że nie myśli poważnie o sprzedaży zespołu, którego jest właścicielem od 1999 roku.

Początkowo informowano, że Snyder szukał ceny 7 miliardów dolarów, co mogłoby z łatwością pobić rekordową cenę 4,56 miliarda dolarów za zestaw Denver Broncos w zeszłym roku.

Pierwsza runda licytacji, bez bezosa, Powiedziało Widział wysoką ofertę w wysokości 6,3 miliarda dolarów, ale The Washington Post poinformował, że Snyder nie osiągnął tak wysokiego poziomu, a najwyższa oferta w wysokości 5,5 miliarda dolarów dotarła przed terminem w tym tygodniu. The Athletic poinformował również, że wszystkie oferty były warte mniej niż 6 miliardów dolarów.

READ  Elon Musk zapowiada wzrost kosztów abonamentu na usługę Twittera bez reklam

Snyder nie jest w stanie sprzedawać po cenie, którą uważa za niską, więc może po prostu lobbować ze swoim zespołem i mieć nadzieję, że obecne śledztwo NFL nie uderzy go bardziej niż poprzednie.

Niegdyś jedna z najcenniejszych franczyz w sporcie, własność Snydera sprawiła, że ​​kapitanowie spadli na szóste miejsce w NFL z 5,6 miliarda dolarów, według Najnowszy ranking Forbesa. Drużyna nie wygrała meczu play-off od 2005 roku, a frekwencja na FedEx Field stawała się coraz bardziej niezręczna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.