Karan Johar dzieli się swoją „bezstronną” recenzją Gangubai Kathiawadi; Mówi: „Alia Bhatt, kim jesteś?” : bollywoodzkie wiadomości

Alia Bhatt występuje w roli głównej Jangpai Kathyawadi Został wydany w kinach w piątek, 25 lutego. Film jest pierwszą współpracą Alii Bhatt i reżysera Sanjay Leela Bhansali. Film trafił do kin po długim oczekiwaniu z powodu pandemii i okazało się, że warto było czekać. Film jest jednogłośnie chwalony przez publiczność w całym kraju. Film chwaliły też postacie z branży filmowej.

Późnym piątkowym wieczorem reżyser Karan Johar wprowadził Alię do branży filmowej swoim filmem z 2012 roku Uczeń roku, na jego Instagram Stories, aby podzielić się swoją „bezstronną” recenzją filmu. Występ Alii w filmie był tak samo chwalony, jak tysiące ludzi, którzy przybyli do kin pierwszego dnia premiery.

„Powiedzieć, że zapiera dech w piersiach… powiedzieć, że jest niesamowita… powiedzieć, że jest zdecydowanie jednym z najlepszych aktorów, jakich kiedykolwiek mieliśmy lub kiedykolwiek mieliśmy, to nie tylko stwierdzenie faktu, ale wciąż za mało o jej błyskotliwości Alia Bhatt Ma You „Tak, to jest bezstronne i płynące z mojego serca!Sanjay Bhansali jest magikiem i wykonuje wszystkie jego sztuczki z precyzją i perfekcją!

https://www.instagram.com/stories/karanjohar/27815222126428167874/

Reżyser zainteresował się także Twitterem i pochwalił Bhansali. „Sanjay Bhansali tka swoją magię jak czysty i wyjątkowy film, a @alaja08 to perfekcja! Niesamowite! Poza blaskiem! A to wciąż nie wystarczy! Epicki występ! #GangubaiKathiawadi będzie wielkim hitem! Filmy powróciły!” ”, napisał na Twitterze.

Tymczasem Alia Bhatt została zauważona podczas podróży przez Bombaj w dniu premiery swojego filmu, aby osobiście obserwować reakcje widzów. Od wizyt w teatrze, przez wizyty w centrach handlowych, po podróżowanie autobusem po mieście, aktorka spędziła cały dzień na obserwowaniu reakcji ludzi na film. W piątek wieczorem odwiedziła również słynny pojedynczy ekran w Bombaju – Gaiety Galaxy – i została powitana głośnymi okrzykami i brawami.

Przeczytaj także: Alia Bhatt odwiedza Gaiety Galaxy w dniu premiery Gangubai Kathiawadi; Otrzymuje silną i pozytywną reakcję publiczności

Więcej stron: Zestaw okienny Gangpai Kathiyawadi A Recenzja filmu Gangpai Kathyawadi

Bollywood News – Aktualizacje na żywo

Śledź nas po najnowsze Bollywoodzkie wiadomościA nowe filmy bollywoodzkie Aktualizacja, Kolekcja kasowaA Nowe filmy wydane A bollywoodzkie wiadomości indieA Wiadomości o rozrywceA Aktualności Bollywood na żywo dzisiaj & Nadchodzące filmy 2022 I bądź na bieżąco z najnowszymi filmami w języku hindi tylko w Bollywood Hungama.

READ  Brittany Aldean broni sprawy płci przeciwko Cassady Pope, Maren Morris

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.