Kate Middleton właśnie założyła gotową suknię ślubną na królewskie wydarzenie – i ma to szczególny związek z królową Elżbietą

Fotomontaż sukienki Kleinfeld i Kate Middleton na bankiecie państwowym 2022 | Catherine, Princess of Wales podczas oficjalnego bankietu w Pałacu Buckingham, 22 listopada 2022 r., Londyn, Anglia. Jest to pierwsza wizyta państwowa w Wielkiej Brytanii z królem Karolem III jako monarchą i pierwsza wizyta państwowa przywódcy Republiki Południowej Afryki od 2010 roku.

Dzięki uprzejmości Kleinfeld Bridal/Getty Images

Jeszcze w kwietniu 2011 r. Kate Middleton Urzekła świat, kiedy podczas ślubu z księciem Williamem założyła suknię ślubną Sarah Burton for Alexander McQueen. Szybko do przodu, a księżna Walii nadal zachwyca fanów rodziny królewskiej strojami inspirowanymi tym dniem: niedawno założyła suknię ślubną na królewskie wydarzenie.

Podczas oficjalnego bankietu w Pałacu Buckingham rodzina królewska miała na sobie oszałamiającą suknię ślubną Kolekcja sukien ślubnych Jenny Packham 2021. Sukienka w stylu peleryny, z dekoltem w łódkę, aplikacjami z koralików na ramionach, rękawami do ziemi i luźnym krojem, jest już dostępna w sprzedaży: ci, którzy kochają tę kolekcję, mogą robić zakupy online lub zobaczyć ją osobiście na Ślub Kleinfeldasłynny butik z siedzibą w Nowym Jorku.

Pomijając estetykę, nazwa stylu „Elspeth” miała również przejmujące znaczenie: był to ukłon w stronę królowej Elżbiety (Elspeth to szkockie imię Elżbiety!).

Związane z: Kate Middleton i Prince William oficjalnie wrócili do Walii, gdzie żyli jako nowożeńcy

Catherine, Princess of Wales podczas oficjalnego bankietu w Pałacu Buckingham, 22 listopada 2022 r., Londyn, Anglia.  Jest to pierwsza wizyta państwowa w Wielkiej Brytanii z królem Karolem III jako monarchą i pierwsza wizyta państwowa przywódcy Republiki Południowej Afryki od 2010 roku.

Catherine, Princess of Wales podczas oficjalnego bankietu w Pałacu Buckingham, 22 listopada 2022 r., Londyn, Anglia. Jest to pierwsza wizyta państwowa w Wielkiej Brytanii z królem Karolem III jako monarchą i pierwsza wizyta państwowa przywódcy Republiki Południowej Afryki od 2010 roku.

Chrisa Jacksona / Getty Images

Ukończyła ją księżniczka Katarzyna Stylizacja inspirowana panną młodą w innych znaczących dialektach, Ludzie raporty. Król nosił tiarę z węzłem królowej Marii (do tej pory w przeciwnym razie wezwanie ślubne!), które pochodzi z 1910 roku. Jednym z ulubionych nakryć głowy księżnej Diany był dodatek pokryty perłami i diamentami.

READ  Quidditch zmienia imię, aby zdystansować się od J.K. Rowling | Ents & Arts News

rojalista Dodatkową ozdobą są kolczyki z osobistej kolekcji księżnej Diany i jedna z bransoletek królowej Elżbiety. A co do wykończeń? Kate dodała Medal Rodziny Królewskiej Wielkiego Krzyża Damy Królewskiego Zakonu Wiktoriańskiego, Gwiazdę i Szarfę – zaszczyt nadany jej przez zmarłą królową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.