Kelly Ripa reaguje na Katie Lee Gifford, krytykując jej książkę o rozdziale Regis Philbin

Kelly Ripa Nieczynne Kathy Lee Gifford skomentować Negatywnie o jej nowej książce Kiedy poprzednie On żyje! Gospodarz właściwie go nie przeczytał. W rzeczywistości Ripa uważa, że ​​Gifford nie będzie miał problemu co ona powiedziała Na około Regis Filipiny.

„Wspieram go… przez większość zajęć” – ogłosiła Ripa we wtorkowym odcinku Daisy Media. Nie chudy, ale nie gruby Notacja dźwiękowa.

W zeszłym tygodniu Gifford powiedziała, że ​​„nie będzie czytać” książki Ripy przewód elektryczny przewodzący prąd Z powodu opowieści, jakie osobowość telewizyjna opowiedziała o Filipinach. Gifford, który był współgospodarzem On żyje! Z Regisem i Kathy Lee Od 1985 do 2000 roku była „Dear Friends” ze swoim byłym partnerem, aż do jego śmierci w 2020 roku.

„Bardzo mi przykro z powodu nagłówków”, powiedział Gifford w Fox 5. Dzień dobry Nowy JorkDodała, że ​​ma nadzieję, że Joy, wdowa po Philbinie i jego czwórka starszych dzieci, nie zobaczy, co ma do powiedzenia Ripa. „Panie, chroń Joey’a i dziewczyny przed tym… Przez te wszystkie lata, kiedy go znam, nigdy nie widziałem go tak okrutnego dla nikogo.”

Reba była zaskoczona, gdy dowiedziała się, co powiedział Gifford. Gospodarz porannego programu zapytał swojego męża, Marka Consuelosa, czy były złe nagłówki o niej i Philbinie, które jakoś przegapiła – „ponieważ bardzo tęsknię” – ale zdała sobie sprawę, że „nie ma niczego”. Ripa powiedział, że to Gifford, jak na ironię, „zrobił” nagłówki.

„Tak właśnie zdecydowałem. Czy jesteś gotowy? Naprawdę trudno jest sprzedać książkę” – dodał Ripa. „I to jest jak trzeci tydzień książki, prawda? I to znaczy, szczerze, nie będę kłamać, nigdzie nie czytałem żadnych nagłówków. I nagle wszystkie te nagłówki pojawiły się i było całe to zainteresowanie książkę. Więc jestem kimś, kto ma tendencję do przyjmowania negatywności i odwracania ich”.

READ  Adwokat Johnny'ego Deppa, Camille Vasquez, pomaga mężczyźnie w niebezpieczeństwie w samolocie

Riba kontynuowała: „Moim ostatnim komentarzem jest: dziękuję. To znaczy, naprawdę trudno jest zwrócić uwagę na książkę, która była wydana przez dwa tygodnie, a teraz jest drugi tydzień i drugi tydzień w New York Times Lista bestsellerów. To tak, dziękuję, bo myślę, że ludzie, którzy przeczytają tę książkę, będą mieli zupełnie inne zdanie o niej! „

Zapytany, czy Gifford miałaby inne zdanie, gdyby przeczytała przewód elektryczny przewodzący prąd„Myślę, że każdy, kto przeczyta tę książkę, będzie miał zupełnie inne zdanie” — odparł Ripa.

Ripa nazwał to „tajemnicą”, niezależnie od tego, czy odpowiedź na temat Gifforda była publiczna.

„Ponownie nie oglądałem wywiadu, więc raczej nie zagłębiam się w rzeczy, których nie mogę skomentować, ponieważ ich nie widziałem” – powiedział Ripa. „Teoretycznie, czy ktoś powinien poprawiać zapis w czasie rzeczywistym? Czy nie powinienem nawet, no wiesz, komentować tego, bo o to właśnie chodzi – to tak, jakbym rozmawiał z ludźmi, którzy czytają książkę. Wiedziałem, że napisanie książki otworzy mnie wszelkiego rodzaju krytyka, prawda? Ale ludzie, którzy przeczytali książkę, mają zupełnie inny pogląd na te rozdziały, ponieważ przeczytali książkę.

Riba nazywała siebie „wielkim facetem z wolnością słowa”.

„Myślę, że wszyscy powinniśmy być w stanie porozmawiać” – kontynuowała. „Nikt nie powinien czytać każdej książki na ziemi. Komentarze, które otrzymałem na temat tych rozdziałów, były w przeważającej mierze pozytywne, a ludzie, którzy czytali książkę, wzięli z niej dużo pozytywności. Jak na ironię, jest to rozdział, w którym mówię o tym, co robię w tych sytuacji? Czy rozwijam narrację medialną? Używam przynęty typu clickbait i innych rzeczy? Czy po prostu ją porzucam?

Promując swoją książkę w zeszłym miesiącu, Ripa powiedziała Yahoo Entertainment, że współpraca z Philbinem była „wielkim przywilejem”, ale przyznała, że ​​„nie była to łatwa współpraca”.

READ  „Chicago PD”: Tracy Spiridakos wchodzi w interakcję z Jesse Lee Soffer Leaving

„Zabieram publiczność w podróż [in the book] A co do tego, jak to było tam być i jak niesprawiedliwie było to dla Regisa przede wszystkim dlatego, że… to był jego pokaz i nikt nie powinien tego narzucać współpracownikowi – powiedziała.

„Nie wyobrażam sobie, żeby ta przyjaźń kiedykolwiek istniała [with Regis] Co ludzie wyczarowują – chociaż… wiem, że kochał i szanował to, co robiłem na antenie. Naprawdę fajnie. „

POWIĄZANE WIDEO: Kathy Lee Gifford „Tak przepraszam, że widzę” Kelly Ripa-Regis Nagłówki wiadomości Philbina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.