Kenny Pickett ze Steelerów i dwa inne oczywiste protokoły wstrząsu mózgu

Pittsburgh – Steelers rozgrywający Kenny Becketta Zespół ogłosił protokół wstrząsu mózgu w piątek rano i ma rozpocząć w niedzielę przeciwko Miami Dolphins.

Pickett doznał wstrząśnienia mózgu z powodu kontuzji w trzeciej kwarcie zwycięstwa Steelersów 20-18 nad Tampa Bay Buccaneers. Trener Mike Tomlin powiedział, że Beckett rozpocznie walkę z delfinami, jeśli oczyści protokół, i nie spodziewał się, że w tym tygodniu wstrząśnienie mózgu utrudni mu trening.

„Wiele razy ktoś jest objęty protokołem i ma pełną zgodę na pełne uczestnictwo, więc pozwalasz mu uczestniczyć” – powiedział we wtorek Tomlin. „Czasami jest to ograniczające i ogranicza ich udział. Kiedy jest ograniczone, oczywiście zapewnia aktorom dodatkowe możliwości grania dla innych”.

„Otrzymał pełne zezwolenie z punktu widzenia uczestnictwa na swoje stanowisko”.

Według Tomlina debiutant w pełni trenował w środę i czwartek, wykonując wszystkie regularne powtórzenia w pierwszej drużynie.

Na swoim pierwszym starcie przeciwko Bucs, Pickett ukończył 11 z 18 prób na 67 jardów i prowadził kampanię przyłożenia w otwierającej serii Steelersów. Pod nieobecność Becketta Mitch Trubeskyktóry rozpoczął pierwsze cztery mecze sezonu, zanim został zastąpiony za Picketta w pierwszej połowie straty Jets, ukończył 9 z 12 prób na 144 jardy i przyłożenia.

tylny róg Levi Wallace i wąski koniec Pat Freermouth Zostali również oczyszczeni z protokołu wstrząsu i są w kolejce do gry w niedzielę po przegranej wygranej z Bucs.

READ  Legendarny krykiecista Shane Warren zmarł w wieku 52 lat w Tajlandii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.