Kevin Colbert: Na poziomie osobistym i zawodowym czas odejść na bok

Obrazy Getty

The Steelers przeprowadzili wywiad z następcą Kevina Colberta jako dyrektorem generalnym zespołu, a Colbert ustąpił po drafcie.

Biorąc pod uwagę, że Colbert był na kontrakcie z roku na rok od kilku sezonów, nie było niespodzianką, gdy właściciel zespołu Art Rooney II potwierdził, że Colbert opuści swoją obecną pozycję. Przemawiając w poniedziałek do dziennikarzy, Colbert wskazał, że nie użył słowa „przejść na emeryturę” po części dlatego, że może, ale nie musi, pełnić rolę w biurze zespołu w przyszłości.

Ale Colbert, 65 lat, powiedział również, że nadszedł czas, aby cofnął się o krok.

Colbert powiedział, przez Jerry’ego Dulaca z Gazeta Pocztowa Pittsburgha. „Czas z osobistego punktu widzenia i myślę, że nadszedł czas [a] profesjonalny punkt widzenia.

„Zawsze musimy być otwarci na nowe sposoby robienia rzeczy i na bardziej nowoczesne sposoby. Zachęcam młodszych harcerzy do popychania mnie w tym zakresie. To może być najlepsze rozwiązanie poza organizacją. Musimy być otwarci na próbę wyprzedzenia”.

Colbert współpracuje z Steelers od 2000 roku, początkowo jako dyrektor ds. operacji piłkarskich. W 2010 roku został mianowany dyrektorem generalnym zespołu.

Steelersi zaangażowali go w proces rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami na dyrektorów generalnych.

„Gdyby istniał sposób, w jaki mógłbym pomóc i nie przytrzymywać następnej osoby, bylibyśmy na to otwarci” – powiedział Colbert. „Ale nic nie zostało postanowione i stanie się to dopiero po zakończeniu rozmowy kwalifikacyjnej”.

Colbert stwierdził, że główny trener Mike Tomlin nie brał jeszcze udziału w wywiadach i nie zrobi tego, dopóki Steelerowie nie przejdą drugiej rundy wywiadów po drafcie.

READ  Brooklyn Nets potępia Kyrie Irving za promowanie filmu antysemickiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.