Klient obsługuje Mac Studio na kilka dni przed pojawieniem się nowych komputerów stacjonarnych Apple w sklepach

Apple rozpocznie sprzedaż nowego Mac Studio w piątek. Na szczęście szczęśliwemu klientowi udało się zdobyć nowy pulpit na kilka dni przed jego oficjalną premierą. Powiedziawszy to, udostępnił kilka zdjęć tej nowej profesjonalnej maszyny.

Simone, szczęśliwy klient, jest czytelniczką francuskiego bloga Mac4everWedług niego sklep, który kupił Maca, popełnił błąd i wysłał do niego Mac Studio, zanim miał być.

Kupiłem M1 Max Mac Studio. Przed ogłoszeniem tego produktu podczas wydarzenia „Peek Performance”, 9to5Mac Wyłącznie wspomniałem, że Apple wprowadzi ten produkt wraz z nowym wyświetlaczem Studio.

To, co czyni ten produkt wyjątkowym, to fakt, że znajduje się na wierzchu komputera Mac mini, ale może być równie szybki jak Mac Pro — chociaż w biznesie Apple istnieje przyzwoita alternatywa.

Ma taki sam rozmiar fizyczny, jak popularny Mac mini firmy Apple, ale jest znacznie dłuższy, aby pomieścić system chłodzenia. Ma całkowicie aluminiową obudowę z zaokrąglonymi krawędziami i czarnym logo Apple na górze.

Jak widać na zdjęciach, ma cztery porty Thunderbolt 4, gniazdo Ethernet 10 Gb, dwa porty USB-A, port HDMI i gniazdo słuchawkowe Pro.

Mac Studio zaczyna od układu M1 Max z 10-rdzeniowym procesorem, 24-rdzeniowym procesorem graficznym, 16-rdzeniowym silnikiem Neural Engine, 32 GB zunifikowanej pamięci i 512 GB pamięci masowej SSD, ale może mieć układ M1 Ultra z 20-rdzeniowym procesorem, 48-rdzeniowy procesor graficzny, 32-rdzeniowy silnik neuronowy, 128 GB pamięci RAM i do 8 TB SSD.

Porównując jego moc, Apple twierdzi, że Mac Studio to:

  • Do 3,8 razy szybszy procesor w porównaniu z najszybszym 10-rdzeniowym 27-calowym procesorem iMac.
  • Do 90 procent szybszy procesor niż Mac Pro z 16-rdzeniowym procesorem Xeon.
  • Do 60 procent szybszy procesor niż 28-rdzeniowy Mac Pro.
  • Wydajność grafiki do 4,5 razy większa niż w przypadku 27-calowego iMaca i do 80% większa niż w przypadku najszybszej dostępnej obecnie karty graficznej do komputerów Mac.
  • Do 12 razy szybszy niż 27-calowy iMac i do 5,6 razy szybszy niż 28-rdzeniowy Mac Pro podczas transkodowania wideo.
READ  Wyciekły „rzekome” specyfikacje NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti

Jak ci się podoba ten nowy Mac Studio sądząc po jego zdjęciach? Możesz sprawdzić więcej na Mac4ever Opublikuj tutaj.

Związane z:

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.