Klony Word zostały zaczerpnięte z Apple App Store

Wiele Wordley Wydaje się, że śluzy w Apple App Store zniknęły. Wydaje się, że aplikacja została usunięta przez Apple wkrótce po tym, jak wywołała poruszenie w mediach społecznościowych.

Wordley Nie ma oficjalnej aplikacji na iOS, więc inni deweloperzy próbowali ogłosić sukces gry. Ale szczególnie przez chwilę Zaczął dumnie przemawiać na Twitterze Jeśli chodzi o uwagę, jaką zwróciła jego wersja procesora, szybko zwrócił uwagę na ciepło, jego zastosowanie i nie tylko. Wordley Klony w App Store.

Chociaż wciąż jest kilka pięcioliterowych gier słownych, nie mają one nazwy Wordley Połączeni jak najgorsze oszustwa ostatnich kilku dni. Zamiast tego te gry są nazwane jako takie PuzzWord. W App Store jest jeszcze kilka gier, które faktycznie nazywają się Wordley, Ale jeden ukazał się trzy lata temu, drugi z zupełnie innymi pomysłami od zaskakującego sukcesu sprzed pięciu lat. Josh Ward.

Aplikacje są teraz poza sklepem, pytanie o Czemu Odeszli i nadal jest otwarte. Nie ma oficjalnych informacji od Apple na temat tego, czy aplikacje zostały usunięte za naruszenie zasad sklepu, czy też zostały usunięte z App Store, ponieważ Apple ich nie lubi. W każdym razie na razie jedynym sposobem jest naprawdę grać Światowy Dzień Twój telefon nadal musi działać Strona w przeglądarce.

READ  Książę Harry, Meghan dołączają do Williama i Kate na Windsor Walk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.