Kolejne uzupełnienie PS5 PlayStation Direct już dziś

PlayStation Direct już drugi dzień z rzędu organizuje doładowanie PS5 tylko na zaproszenie — oto, co musisz wiedzieć o uzupełnieniu zapasów 24 marca.

PS5 jest niedostępny od prawie 18 miesięcy, ale wciąż trudno go zdobyć. Gdy znów będą dostępne w dowolnym miejscu, sprzedają je niemal natychmiast.

Niestety, nie wygląda na to, aby klienci wkrótce mieli łatwiej, ponieważ Brak zapasów PS5 będzie trwał przez cały 2022 r.. Chociaż wciąż co miesiąc odbywa się kilka uzupełnień.

Jednym z najlepszych miejsc na zakup PS5 jest bezpośrednio ze sklepu Sony — PlayStation Direct. I na szczęście sprzedawca nadal uzupełnia PS5 dzisiaj, 24 marca!

Sprawdź też Każdy oczekiwany zapas PS5 spada w tym tygodniu.

Konsola PS5

Sony

PS5 dostępne tylko na zaproszenie – 24 marca

PS Direct właśnie przeprowadziło doładowanie PS5 tylko na zaproszenie. Jednak spadek ten był w dużej mierze nieudany, a wielu klientów skarżyło się, że nie mogą kupić konsoli.

Na szczęście Sony już dziś daje fanom PlayStation kolejną szansę na zakup najnowszej konsoli.

Wczoraj wieczorem kilku graczy otrzymało wiadomość e-mail z zaproszeniem do zakupu PS5 od PlayStation Direct. Jeśli więc zarejestrujesz się w celu uzupełnienia zapasów PS5, sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą e-mail oraz folder ze spamem.

Podobnie jak w przypadku prawie wszystkich uzupełnień PlayStation Direct, ten spadek ekwipunku będzie dostępny tylko dla zaproszonych. Oznacza to, że klienci nie muszą się martwić Pokonywanie pośredników w kupowaniu PS5.

Chociaż musisz wiedzieć Jak zarejestrować się w celu uzupełnienia zapasów PlayStation Direct PS5? Być z możliwością zaproszenia.

24 marca, PS5, uzupełnienie PlayStation Direct

Z oprogramowania

Wskazówka dla profesjonalistów: Jak kupić PS5 z PlayStation Direct?

Gracze zaproszeni do aktualizacji PS5 PlayStation Direct 24 marca będą musieli kupić swoje PS5 od 11:00-16:00 PT / 14:00-19:00 ET.

READ  Hertz wynajmie Mustanga o mocy ponad 900 KM

Mimo to zalecamy dołączenie Playstation Direct Stań w kolejce wcześnie, ponieważ wydaje się, że wszystkie PS5 z wczorajszego uzupełnienia zostały wyprzedane w ciągu 15 minut! Lepiej być bezpiecznym niż żałować!

Ponadto wielu graczy, którzy desperacko potrzebują PS5, zadaje sobie jedno pytanie. Czy wielokrotna rejestracja pomaga otrzymać zaproszenie e-mailem?

Dodatkowo, jeśli jesteś jednym z nielicznych, którzy w końcu dostali PS5 od PlayStation Direct, będziesz potrzebować świetnych gier do grania. Sprawdź naszą listę Najbardziej oczekiwane gry na PS5, które pojawią się w 2022 roku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.