Konami i Bloober Team ogłosili remake Silent Hill 2 na PS5 i PC

wydawca Konami i deweloper Zespół Bloobera ogłosił remake ciche wzgórze 2 dla PlayStation 5 A komputer (parowy). Data premiery nie została ogłoszona.

Oto przegląd gry, za pośrednictwem pliku Steam . strona:

Po tym, jak James otrzymuje list od zmarłej żony, udaje się do Silent Hill, gdzie dzielili wiele wspomnień, mając nadzieję, że zobaczy ją ponownie. Tam, nad brzegiem jeziora, znalazł kobietę upiornie do niej przypominającą…

„Nazywam się… Maria” – uśmiecha się kobieta. Jej twarz, jej głos… Jest taki jak ona.

Doświadcz Masters of Psychological Survival Horror – okrzykniętych najlepszymi w serii – na najnowocześniejszym sprzęcie z genialną grafiką i głębokim dźwiękiem.

Oto kilka cytatów z personelu:

Komentarz producenta Motoi Okamoto (dyrektora produkcji)

ciche wzgórze Wraca jako gra z najwyższej półki. Z dumą ogłaszamy wydanie ciche wzgórze 2 dla Play Station i Steam, najlepsze z ciche wzgórze seria. Nie mogę się doczekać tej nowej, wysokiej jakości wersji przywróconej przez grono gra horror ekspertów. ”

Komentarz kompozytora Akiry Yamaoka

ciche wzgórze Jest dla mnie inspiracją. Jestem bardzo wdzięczna, że ​​tak długo byłam zaangażowana w ukochaną firmę. Nowa historia znów się rozwinie. Proszę, czekajcie na czas, kiedy znów będziecie mogli zanurzyć się w tym świecie.”

Komentarz artysty koncepcyjnego Masahiro Ito

piramida wrócić. Nowa podróż dla tych, którzy znają pochodzenie i jej pochodzenie dla tych, którzy znają tę postać. i nie zapomnij
Podróż człowieka najściślej związanego z tą bestią.

Komentarz Petera Babino, dyrektora generalnego Bloober Team

ciche wzgórze 2 To była gra, która ukształtowała naszą wspólną wizję w Team Bloober. To gra, która zaczęła się w naszej grze spisek w tworzeniu gier. Teraz stoimy przed ostatecznym wyzwaniem. Wyzwanie, aby przetłumaczyć nasze młodzieńcze wspomnienia z gry końcowej na język, z którym współcześni gracze mogą wchodzić w interakcje, a jednocześnie redagowanie Prawdziwe doświadczenie oryginału. Ponad 20 lat temu zespół genialnych umysłów w Konami opracował jedną z najbardziej kultowych gier w historii elektronicznej rozrywki. We współpracy Team Konami i Bloober zapewnią, że ciche wzgórze 2 Po raz kolejny błyszczy, wyznaczając nowe standardy dla gatunku i zapewniając niezapomniane wrażenia kolejnym pokoleniom fanów. Poprzez naszą pracę jesteśmy zdeterminowani, aby pokazać, że zespół Bloober wspina się na wyżyny tego, co jest możliwe i dąży do osiągnięcia szczytu rozwoju gier. Nie możemy się doczekać, kiedy gracze będą mogli zobaczyć naszą pracę.

Obejrzyj ogłoszenie poniżej. Pokaż pierwsze zrzuty ekranu w galerii.

Zapowiedź zwiastuna

Einglijski

język japoński

strzały

READ  Jak przetrwać nieuniknione odrodzenie CD?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.