Kontrakty terminowe Dow Jones: Spadek ropy naftowej, gdy Biden uwalnia główne rezerwy strategiczne

Kontrakty terminowe Dow Jones spadły na początku czwartku, podczas gdy kontrakty terminowe na S&P 500 wzrosły, a kontrakty terminowe Nasdaq wzrosły umiarkowanie, podczas gdy ceny ropy naftowej gwałtownie spadły, a prezydent Joe Biden od miesięcy rozważa poważne uwolnienie z rezerw strategicznych w celu zwalczania inflacji. Kluczowe dane o inflacji trafiają w czwartek.
X.Kluczowe indeksy spadły w środę umiarkowanie przy silnych wzrostach giełdowych od 14 marca. Rentowności obligacji skarbowych spadły, a ceny ropy naftowej i innych surowców ponownie wzrosły.

Banki poniosły ogromne straty, ponieważ krzywa dochodowości uległa odwróceniu i rentowności obligacji skarbowych spadły. Jednak chipy i oprogramowanie również wycofały się kilka dni po wzrostach. zapasy jabłek, Tesla (DSLA), Microsoft (MSFT) I rodzic Google listy (Google) Rzadko wstrząśnięty. jabłko (APL) Znajduje się w zakresie zakupów, jednak zawieszenie na rynku może być pomocne. Akcje Microsoftu i Google są powyżej początkowych rekordów, podczas gdy akcje Tesli się zamykają Kup punkty.

Tymczasem energia, nawozy i inne zapasy pojawiły się ponownie w środę po tym, jak we wtorek wycofały się spektakle. Wiele zostało rozszerzonych. Ale olej jest ważny Muszla (Muszla) jest poniżej punktu skupu, podczas gdy półsektor pozostaje w tyle Phillips66 (PSX) Okrążając potencjalne wejście.

Strategiczna emisja akcji

Ceny ropy naftowej w Stanach Zjednoczonych spadły o 6 proc.

Zespół prezydenta Bidena rozważa plan uwalniania około miliona baryłek dziennie z rezerw strategicznych w ciągu kilku miesięcy w związku z wysokimi cenami benzyny i problemami z zaopatrzeniem w następstwie inwazji Rosji na Ukrainę. Według kilku raportów, była środa noc. Ogłoszenie może pojawić się w czwartek, gdy Biden będzie opowiadał o sposobach obniżenia cen energii.

Ocena aprobaty Bidena spadła wraz z 40-letnią wysoką inflacją. Sondaże sugerują, że Republikanie odzyskają kontrolę nad Kongresem w listopadzie.

Federacja OPEC + zbiera się dzisiaj, aby omówić ceny i dystrybucję ropy naftowej. OPEC + obejmuje Rosję.

Dane o inflacji

Czwartek 8:30 czasu wschodniego, Departament Handlu Opublikuj nowe dane o inflacji W ramach lutowego Raportu o dochodach i rozchodach. Oczekuje się, że wskaźnik cen osobistych wydatków konsumpcyjnych, preferowana przez bank centralny miara inflacji, wykaże wzrost o 6,4% rok wcześniej. Główna inflacja PCE wynosi 5%. W piątek Departament Pracy opublikuje marcowy raport Jobs Report.

Następne posiedzenie polityczne Rezerwy Federalnej odbędzie się dopiero 3-4 maja, więc wcześniej będą pewne pomiary inflacji. Jednak raport o inflacji i zatrudnieniu wskaże, czy decydenci podniosą stopy o 50 punktów bazowych na początku maja i na przyszłych posiedzeniach.

Działają akcje Tesli i Microsoftu Tabela liderów IBD. Akcje Microsoft i Google są w ruchu Długoterminowi liderzy IBD. Akcje Tesli, Google i Microsoft IBD 50.

READ  Liderzy w rankingu ładowarek: Travis Kells przekracza wyniki kariery dzięki Walk-Off DD, aby podnieść Kansas City

Kontrakty terminowe na Dow Jones dzisiaj

Kontrakty terminowe Dow Jones były nieco poniżej rozsądnej wartości. Kontrakty terminowe na S&P 500 wzrosły o mniej niż 0,1%. Kontrakty terminowe Nasdaq 100 wzrosły o 0,3%.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych spadła o 5 punktów bazowych do 2,31%.

Czwartkowy raport o inflacji może wpłynąć na gołębie kontrakty terminowe i rentowności obligacji skarbowych.

Pamiętaj, że akcja trwa z dnia na dzień Gołąb przyszłości Gdzie indziej nie ma potrzeby przekładania tego na kolejny regularny handel prawdziwy Giełda Papierów Wartościowych Sesja.


Dołącz do ekspertów IBD podczas badania akcji, które mogą działać na rajdzie giełdowym na IBD Live


Rajd na giełdzie

Spadł rajd na giełdzie prowadzony przez technologie i small caps.

Dow Jones Industrial Average spadł w środę o 0,2% Handel na giełdzie. Indeks S&P 500 spadł o 0,6%, a akcje PSX osiągnęły lepsze wyniki. Związek Nasdaq spadł o 1,2%. Small-cap Russell 2000 dał 1,9%.

Cena ropy naftowej wzrosła o 3,4% do 107,82 USD za baryłkę, ale rano była najwyższa w historii. Złoto i metale nieszlachetne również się rozwinęły.

Dochody 10-letnich Skarbu Państwa spadły o 4 punkty bazowe do 2,36%. 2-letnia rentowność spadła o 4 punkty bazowe do 2,31%, przy rozpiętości zaledwie 5 punktów bazowych. Krzywa dochodowości zbliża się do góry, właściwie skracając się we wtorek. Odwrócona krzywa dochodowości to zła wiadomość dla tradycyjnych pożyczkodawców, a regionalne banki poniosą w środę ogromne straty.

Jest to potencjalny sygnał recesji, chociaż ogólny trend wzrostowy stóp sugeruje coś innego. Również odwrócona krzywa dochodowości zwykle nie oznacza recesji ani korekty na giełdzie przez kilka miesięcy.

ETF-y

Pośrodku Najlepsze ETF-yInnowator IBD 50 ETF (FFTY) Spadł o 1,4%, podczas gdy fundusz ETF Innovator IBD Breakout Opportunities (ŁódźZmniejszona o 0,4%. iShares Extended Technology-Software Industry ETF (IGV) 1,9% odwrót, MSFT dzieli kluczowy składnik IGV. WANEX Vectors Półprzewodnikowy EDF (SMHSpadł 2,9%.

SPDR S&P Metals & Mining ETF (XME) 1,1% w górę i Global X US Infrastructure Development ETF (ChodnikSpadł 0,9%. Fundusz ETF Global Jets w USA (JETS) 0,3% w dół. SPDR S&P Homebuilders ETF (XHB) Spadł 3,6% RH (RH) Niektórzy sprzedawcy detaliczni domów gwałtownie pogorszyli się. Wybór energii SPDR ETF (XLEWzrost o 1,2% i wybór finansowy SPDR ETF (XLF) Poddał się do 0,7%, jednak najbardziej ucierpiały banki regionalne. Opieka zdrowotna Wybrane sektorowe finansowanie SPDR (XLVZwiększona o 0,2%.

READ  Meek Mill odpowiada, że ​​Kanye West zrywa z nim w klubie

Reprezentuje bardziej spekulacyjne akcje spółek giełdowych, ARK Innovation ETF (ARKK) Spadł 3,8% i ARK Genomics ETF (ARKG3,6% wycofało się. Obaj mieli wyższą niż ich 50-dniowa średnia krocząca. Tesla Shares jest numerem 1 wśród ETF-ów Arc Investment.


Pięć najlepszych chińskich akcji do obejrzenia


Magazyn powłoki

Akcje Shell wzrosły o 4% do 55,61, odbudowując się od 50-dniowej średniej kroczącej. Inwestorzy mogą teraz kupować akcje SHEL lub czekać na wybicie z oficjalnej 56.23 Płaska podstawa Kup punkt. Płaski fundament jest tego częścią Tworzenie podstawowo-podstawowe.

ten Podatek od siły względnej Akcje SHEL są najwyższe po silnym postępie w 2021 roku.

Zdjęcie Philips 66

Akcje BSE wzrosły o 4,8% do 87,44, odzyskując 50-dniową średnią kroczącą, ponieważ rafineria i inne gry energetyczne ponownie wzrosły wraz z cenami ropy naftowej. Philips 66 ma oficjalny punkt zakupu 94,44 w konsolidacji sprzed czerwca. Inwestorzy mogą skorzystać z 93,64, czyli nieco powyżej krótkoterminowego szczytu z lutego, wejścia na otwarcie. Ale agresywni handlowcy mogli wykorzystać środowy ruch jako punkt wyjścia do przełamania 50-dniowego podatku i krótkoterminowych trendów.

Zapas jabłek

Akcje Apple spadły o 0,7% do 177,77, kończąc 11-dniową passę.

We wtorek kurs wzrósł o 1,9% do 178,96, wobec 176,75. Podwójna podstawa Kup punkt.

Inwestorzy nadal mogą kupować akcje AAPL lub czekać na pauzę lub wstrzymanie. Seria RS po raz kolejny osiągnęła rekordowy poziom, odzwierciedlając zachowanie akcji Apple względem indeksu S&P 500. Linia RS to niebieska linia na dostarczonych wykresach.

Giełda Google

Akcje Google spadły o 0,4% do poziomu 2 838,77 i przez kilka ostatnich sesji były mocno notowane. Akcje GOOGL mogą służyć jako wczesne wejście lub długoterminowy lider z linii 200-dniowej. Ujęcie wokół obecnych poziomów byłoby pozytywne. Oficjalny punkt zakupu to obecnie 3.0313.03. Linia RS jest nieco poniżej elewacji, ale od początku września porusza się w bok.

Akcje firmy Microsoft

Akcje Microsoftu spadły o 0,5% do 313,86 po odzyskaniu z 200-dniowego maksimum w poprzednich dwóch sesjach. Inwestorzy mogą tutaj kupić akcje MSFT jako wczesne wejście lub długoterminowy lider lub po osiągnięciu szczytu w ciągu dnia w środę. Oficjalny punkt zakupu to 349,77.

Akcje Tesli

Akcje Tesli spadły o 0,5% do 1.093,99, po wzroście 10 z poprzednich 11 sesji. Firma EV zbliża się do 1208.10 Plik podstawowy Punkt zakupu i wejście przed 1150. Najlepiej byłoby, gdyby akcje Tesli stworzyły uchwyt po niższej cenie, tworząc punkt zakupu o niższym ryzyku. Trzeba zadbać o ten uchwyt. Rzadko odczuwalny uchwyt na wykresie dziennym, szybkie ładowanie TSLA nie wytrąci wielu słabych posiadaczy z magazynu.

READ  Alan Weiselberg, były Trump Organization. 5 miesięcy więzienia dla CFO

Tesla Shanghai, która została zamknięta w poniedziałek, stoi w obliczu upragnionego strajku w mieście, które podobno nie wznowi produkcji w piątek lub sobotę.


Tesla kontra BYD: Który Booming EV Giant najlepiej kupić?


Analiza rajdów rynkowych

Rolling Stones Krótko mówiąc, nie zawsze możesz dostać to, czego chcesz, ale czasami dostaniesz to, czego potrzebujesz. Zwyżka na giełdzie nie mogła codziennie rosnąć, ponieważ w środę doszło do spadku kluczowych indeksów. Ale od kilku tygodni znajduje się w środowisku szybko wspinającym się. To naturalne, że Nasdaq napotyka opór w pobliżu 200-dniowej średniej kroczącej.

Niewielkie straty na akcjach Apple, Microsoftu, Google i Tesli pomogły pokryć spadki kluczowych indeksów, a także wzrosty w grach towarowych.

Jednak indeksy i wiodące akcje nie wydawały się być uszkodzone. Prawdopodobnie wzrost rynku może być wykorzystany przez kilka dni do wstrzymania lub odwrotu. Pomoże to Apple i Tesli w obsłudze akcji. Ale rynek zrobi to, co zrobi.


Czas na rynku dzięki strategii marketingowej ETF firmy IBD


Co zrobić teraz

Boom na giełdzie nie może rosnąć każdego dnia. Dlatego inwestorzy powinni być pozytywnie nastawieni, ale nie zrównoważeni. Czy to długo oczekiwane zawieszenie rynku i czy potrwa dłużej niż dzień lub dwa? Nie próbuj przewidywać, bądź przygotowany na reagowanie na działania rynku.

Ruchy między zapasami a akcjami wzrostowymi w ostatnich dwóch sesjach pokazują odwrotność posiadania portfela zdywersyfikowanych liderów. To jeden z powodów, dla których inwestorzy powinni stopniowo zwiększać ekspozycję, aby uniknąć tworzenia nowych dużych zakładów na krótkoterminowe szczyty.

Kontynuuj pracę na obszernej liście obserwowanych i uważnie monitoruj wybraną grupę akcji w strefach zakupu lub w ich pobliżu.

Według Wielkie zdjęcie Każdego dnia kierunek rynku oraz wiodące akcje i sektory muszą być spójne.

Obserwuj Eda Carsona na Twitterze @Ibd_ecarson. Aktualizacje giełdowe i nie tylko.

Może Ci się spodobać:

Zdobądź kolejne duże udziały w wygranych dzięki Market Smith

Chcesz szybko zarobić i uniknąć dużych strat? Wypróbuj SwingTrader

Kupuj i zobacz najlepsze akcje wzrostowe

IBD Digital: otwórz listy akcji premium, narzędzia i analizy IBD już dziś

3 najlepsze akcje S&P 500 dzisiaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.