Kontrakty terminowe na akcje bez zmian przed sierpniowym raportem dotyczącym głównych miejsc pracy

Kontrakty terminowe na amerykańskie akcje pozostały bez zmian w piątek rano, gdy inwestorzy czekali Raport dotyczący kluczowych prac w sierpniu Dałoby to więcej informacji o stanie gospodarki i mogłoby nadać tempo przyszłym podwyżkom stóp Fed.

Kontrakt futures Dow Jones Industrial Average dodał 6 punktów. Kontrakty terminowe na S&P 500 były zasadniczo płaskie. Kontrakty terminowe Nasdaq 100 spadły o 0,1%.

Dow i S&P 500 zakończyły dzień wyżej w sesji przed początkiem września, odnotowując cztery dni strat. Indeks Nasdaq Composite spadł, notując pierwsze pięć kolejnych dni strat od lutego, obciążony spadkiem zapasów półprzewodników.

Trzy główne średnie mają zakończyć tydzień niżej po cofnięciu się w ostatnich dniach sierpnia, aby zaznaczyć trzeci z rzędu ujemny tydzień. Na akcje wpłynęły jastrzębie komentarze przedstawicieli Rezerwy Federalnej sugerujące, że podwyżki stóp procentowych nie wygasną w najbliższym czasie. Teraz handlowcy obserwują, czy akcje ponownie przetestują swoje czerwcowe minima, zwłaszcza że wrzesień jest historycznie słabym miesiącem dla rynku.

„Półdniowa regeneracja, zanim będziemy mieli jutro numer pracy, może po prostu polegać na tym, że ludzie nie chcą być tak niscy, jak byli w ciągu ostatnich dwóch dni”, powiedział Brian Kelly, założyciel BKCM LLC, na antenie CNBC. „Szybkie pieniądze”.

akcje detalisty Lululemon Podskoczył o prawie 10% w handlu przedrynkowym po Raportowanie wyników kwartalnych, które przewyższają oczekiwania Wall Street.

READ  Obawy o zwolnienie z pracy, gdy matka Facebooka Meta ogłasza zamrożenie zatrudnienia | nie żyje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.